Telefon: 537-969-484   E-mail: biuro@agencja365.pl

Dofinansowanie z Urzędu Pracy Świętochłowice

Możliwości uzyskania wsparcia finansowego, takie jak dotacje z Urzędu Pracy na podjęcie działalności gospodarczej, są dostępne dla każdego początkującego przedsiębiorcy, który chce otworzyć własną działalność gospodarczą. Dofinansowania te stanowią efektywny środek w walce z bezrobociem i posiadają wiele zalet. Jedną z głównych plusów jest ich charakter nieodpłatny, co oznacza, że nie trzeba ich zwracać. Co więcej, przyszły przedsiębiorca otrzymuje te środki stosunkowo szybko po przyznaniu wsparcia.

Zadzwoń

Dofinansowanie z Urzędu Pracy Świętochłowice

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Usługi pisania wniosku o dofinansowanie z urzędu pracy Świętochłowice

 • Zgodność z kryteriami formalnymi
 • Przed rozpoczęciem przygotowywania wniosku do PUP, szczegółowo analizujemy obowiązujące dokumenty oraz regulamin dotacji dla danego urzędu. Kryteria oceny oraz struktura wniosku mogą różnić się w zależności od urzędu, ale mamy pewność, że spełnimy wszystkie wymagane kryteria.
 • Dostępność i transparentność
 • Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie mailowym lub telefonicznym, jeśli masz jakieś wątpliwości zawsze możesz z nami porozmawiać. Prześlemy Ci dokumenty jakie musisz zanieść do urzędu, aby spełnić wymogi.
 • Indywidualne doradztwo
 • W naszej firmie każdy wniosek jest pisany od podstaw, indywidualnie dostosowany do Twoich potrzeb. Nie stosujemy gotowych szablonów. Każdy wniosek jest pisany z myślą o konkretnym Kliencie. Chętnie udzielamy też porad dotyczących podejścia do wniosku w celu maksymalizacji szans na uzyskanie dotacji.
 • Doświadczenie
 • Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje wysoką skuteczność działań. Podchodzimy indywidualnie do każdego wniosku i dotacji.
 • Czas realizacji
 • Nasz standardowy okres przygotowania wniosku o dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej wynosi do 7 dni jednak jeśli potrzebujesz wniosku szybciej jesteśmy w stanie to zrobić.

Razem z nasza pomocą...

Rozpocznij swoją przedsiębiorczą podróż

Jak możemy Cię wspomóc

Jak zdobyć dofinansowanie z Urzędu Pracy w Świętochłowicach?

 1. Ocena Szansy na otrzymanie dofinansowania Świętochłowice

  • Analiza Profilu Przedsiębiorcy
   Rozpoczynamy od szczegółowego analizy Twojego profilu biznesowego - Twoje doświadczenie, branża, w której działasz, a także specyfika Twojego biznesu.
  • Ocena Wymagań Rynkowych Świętochłowice
   Biorąc pod uwagę aktualne tendencje rynkowe oraz potrzeby lokalnej społeczności, analizujemy, w jaki sposób Twój biznes może dostosować w te wymagania i jak to wpłynie na Twoje szanse na uzyskanie dofinansowania.
  • Strategiczne Doradztwo
   Na podstawie naszej analizy, podpowiadamy, jak najlepiej przygotować Twój projekt i plan biznesowy, aby zwiększyć szanse na uzyskanie wsparcia finansowego.
 2. Pomoc w przygotowaniu wymaganych dokumentów do wniosku Świętochłowice

  • Spis Niezbędnych Dokumentów
   Udostępniamy listę wszystkich potrzebnych dokumentów, w tym szczególnych formularzy, zaświadczeń oraz dokumentacji biznesowej i finansowej.
  • Wsparcie w Zgromadzeniu Dokumentacji
   Pomagamy w sporządzeniu oraz sprawdzeniu dokumentów, zapewniając, że były one kompatybilne z kryteriami urzędu i programu dofinansowania.
  • Optymalizacja Dokumentacji
   Sugerujemy, jak skutecznie zaprezentować informacje w dokumentach, w celu zaakcentowania atutów Twojego projektu i wzmocnienia Twoich szans na zdobycie dofinansowania.
 3. Profesjonalne napisanie wniosku oraz biznesplanu do dofinasowania z Powiatowego Urzędu Pracy

  • Dedykowane Przygotowanie Wniosku o Dofinansowanie Świętochłowice
   Doradzamy w sporządzeniu wniosku, który będzie wyróżniał się pośród innych. Oferujemy pewność, że wniosek będzie zawierał wszystkie kluczowe informacje i był zaplanowany do wymogów konkretnej instytucji oferującej dofinansowanie.
  • Kompetentne Opracowanie Biznesplanu Świętochłowice
   Doradzamy w sporządzeniu biznesplanu, który nie tylko zrealizuje formalne wymogi, ale także realistycznie zaprezentuje plan rozwijania biznesu, ocenę rynku, strategię marketingową oraz prognozy finansowe.
  • Feedback i Optymalizacja
   Po opracowaniu wstępnego wniosku i biznesplanu, dokonujemy ich szczegółowej analizy i udzielamy konstruktywną krytykę. Naszym celem jest dopracowanie tych dokumentów do perfekcji, maksymalizując szanse na uzyskanie dofinansowania.

Jakie są szanse uzyskania dofinansowania?

Jakie są szanse uzyskania dofinansowania na rozpoczęcie działalności z PUP w Świętochłowicach?

Szanse na otrzymanie finansowania z dofinansowania, czyli jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej, są związane głównie z ilością zdobytych punktów, choć istotnym czynnikiem jest także dostępność budżetu urzędu oraz liczba osób, które ubiegają się o dotację z PUP. Warto również pamiętać o tym, że wniosek może zostać odrzucony z powodu błędów formalno-prawnych, takich jak błędnie wypełniony wniosek.

Często również rodzaj planowanej działalności gospodarczej ma znaczący wpływ na szanse na wsparcie finansowe z PUP. Przykładowo, jeżeli w danym regionie istnieje popyt na daną działalność, to bardzo prawdopodobne, że wniosek będzie rozpatrzony pozytywnie. Warto więc dobrze przygotować się do ubiegania o dofinansowanie na otwarcie działalności gospodarczej, dokładnie przeanalizować przedmiot planowanej działalności i dobrze napisać biznesplan.

Zadzwoń

 • 98 %Skuteczności
 • 3156 +Zapewnionych Dotacji
 • 680 +Szczęśliwych Klientów
Jakie są szanse uzyskania dofinansowania na rozpoczęcie działalności z PUP w Świętochłowicach?

Razem z nasza pomocą...

Rozpocznij swoją przedsiębiorczą podróż

Jakie są warunki otrzymania dofinansowania na otwarcie działalności z PUP w Świętochłowicach?

Aby ubiegać się o dotacje z PUP, przyszły przedsiębiorca musi spełnić następujące kryteria:

 1. Zarejestrowanie w PUP jako osoba bezrobotna.
 2. W okresie ostatnich 12 miesięcy przed złożeniem wniosku, kandydat będący osobą niezatrudnioną nie odrzucił bez uzasadnionej przyczyny oferty zatrudnienia, innej pracy zarobkowej, szkolenia, prac społecznych, stażu, przygotowania zawodowego, wykonywania prac interwencyjnych lub robót publicznych, bądź udziału w działaniach związanych z programem aktywizacji.
 3. Nie przerwał szkolenia, wykonywania prac społecznie użytecznych, stażu, indywidualnego planu działania, lub udziału w działaniach związanych z programem aktywizacji z własnej winy.
 4. Nie otrzymał bezzwrotnych środków na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub rolniczej z Funduszu Pracy.
 5. W ciągu ostatnich 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o przyznanie środków na rozpoczęcie działalności gospodarczej, nie prowadził działalności gospodarczej ani nie był wpisany do rejestru przedsiębiorców.
 6. Nie był skazany za przestępstwa przeciwko obrotowi gospodarczemu w ciągu ostatnich 2 lat przed dniem złożenia wniosku.
 7. Nie złożył wniosku do innej instytucji.

Dofinansowanie z PUP może być dobrym wsparciem dla osób rozpoczynających działalność. Warto więc przemyśleć ubieganie się o dotacje na rozpoczęcie działalności, aby zwiększyć szanse na sukces w przyszłości.

Jakie są warunki otrzymania dotacji na otwarcie działalności z Urzędu Pracy ze Świętochłowic?

Powiatowy Urząd Pracy Świętochłowice

ul. Plebiscytowa 3

41-600 Świętochłowice

Tel: 32 346 27 00

Godziny otwarcia:

 • poniedziałek: 07:00-15:00
 • wtorek: 07:00-15:00
 • środa: 07:00-15:00
 • czwartek: 07:00-15:00
 • piątek: 07:00-15:00

Działamy na terenie całego województwa

Pomagamy z wnioskami w Powiatowych Urzędach Pracy

Zamów rozmowę