Telefon: 537-969-484   E-mail: biuro@agencja365.pl

Dofinansowanie z Urzędu Pracy Gliwice

Możliwości uzyskania wsparcia finansowego, takie jak dotacje z Urzędu Pracy na rozpoczęcie działalności gospodarczej, są dostępne dla każdego początkującego przedsiębiorcy, który myśli o rozpoczęciu własnej działalności gospodarczej. Dotacje te stanowią efektywny środek w walce z bezrobociem i posiadają wiele zalet. Jedną z głównych pozytywnych stron jest ich charakter nieodpłatny, co oznacza, że są to bezzwrotne środki. Co więcej, przyszły przedsiębiorca otrzymuje te środki stosunkowo szybko po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku.

Zadzwoń

Dofinansowanie z Urzędu Pracy Gliwice

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Usługi pisania wniosku o dotacje z urzędu pracy Gliwice

 • Zgodność z kryteriami formalnymi
 • Przed rozpoczęciem przygotowywania wniosku do Urzędu Pracy, szczegółowo analizujemy obowiązujące dokumenty oraz regulamin dotacji dla danego urzędu. Kryteria oceny oraz struktura wniosku mogą różnić się w zależności od urzędu, ale mamy pewność, że spełnimy wszystkie wymagane kryteria.
 • Dostępność i transparentność
 • Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie mailowym lub telefonicznym, jeśli masz jakieś pytania zawsze możesz do nas zadzwonić. Prześlemy Ci dokumentację jaką musisz dostarczyć do urzędu, aby spełnić warunki.
 • Indywidualne konsultacje
 • W naszej firmie każdy wniosek jest pisany od podstaw, indywidualnie dostosowany do Twoich oczekiwań. Nie stosujemy gotowych wzorów. Każdy wniosek jest tworzony z myślą o konkretnym Kliencie. Chętnie udzielamy też porad dotyczących podejścia do wniosku w celu maksymalizacji szans na uzyskanie dofinansowania.
 • Doświadczenie
 • Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje wysoką skuteczność działań. Podchodzimy indywidualnie do każdego podania i dotacji.
 • Terminy realizacji
 • Nasz standardowy czas przygotowania wniosku o dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej wynosi do 7 dni jednak jeśli potrzebujesz wniosku szybciej jesteśmy w stanie to zrobić.

Razem z nasza pomocą...

Rozpocznij swoją przedsiębiorczą podróż

Jak możemy Ci pomóc

Jak otrzymać dofinansowanie z PUP w Gliwicach?

 1. Ocena Szansy na otrzymanie dofinansowania Gliwice

  • Analiza Profilu Przedsiębiorcy
   Rozpoczynamy od gruntownego poznania Twojego profilu biznesowego - Twoje doświadczenie, branża, w której działasz, oraz specyfika Twojego biznesu.
  • Ocena Wymagań Rynkowych Gliwice
   Biorąc pod uwagę obecne tendencje rynkowe oraz potrzeby lokalnej społeczności, analizujemy, w jaki sposób Twój biznes może dostosować w te wymagania i jak to przyczyni się na Twoje szanse na uzyskanie dofinansowania.
  • Profesjonalne Doradztwo
   Na podstawie naszej weryfikacji, doradzamy, jak najlepiej dostosować Twój projekt i plan biznesowy, aby zwiększyć szanse na otrzymanie wsparcia finansowego.
 2. Pomoc w przygotowaniu wymaganych dokumentów do wniosku Gliwice

  • Spis Niezbędnych Dokumentów
   Udostępniamy listę wszystkich potrzebnych dokumentów, w tym szczególnych formularzy, zaświadczeń oraz dokumentacji biznesowej i finansowej.
  • Pomoc w Opracowaniu Dokumentacji
   Pomagamy w sporządzeniu oraz sprawdzeniu dokumentów, tak aby były one kompatybilne z wymaganiami urzędu i programu dofinansowania.
  • Optymalizacja Dokumentacji
   Doradzamy, jak skutecznie zaprezentować informacje w dokumentach, w celu zaakcentowania atutów Twojego projektu i poprawienia Twoich szans na uzyskanie dofinansowania.
 3. Kompetentne napisanie wniosku oraz biznesplanu do dofinasowania z Powiatowego Urzędu Pracy

  • Spersonalizowane Przygotowanie Wniosku o Dofinansowanie Gliwice
   Asystujemy w przygotowaniu wniosku, który będzie wyróżniał się pośród innych. Oferujemy pewność, że wniosek będzie zawierał wszystkie kluczowe informacje i był przystosowany do wymogów konkretnej instytucji oferującej dofinansowanie.
  • Zawodowe Opracowanie Biznesplanu Gliwice
   Wspieramy w sporządzeniu biznesplanu, który nie tylko spełni formalne wymogi, ale także obiektywnie przedstawi plan ekspansji biznesu, analizę rynku, strategię marketingową oraz prognozy finansowe.
  • Konsultacja i Optymalizacja
   Po przygotowaniu wstępnego wniosku i biznesplanu, dokonujemy ich gruntownej analizy i oferujemy konstruktywną odpowiedź. Naszym celem jest dopracowanie tych dokumentów do perfekcji, potęgując szanse na otrzymanie dofinansowania.

Jakie są szanse uzyskania dofinansowania?

Jakie są szanse uzyskania dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej z PUP w Gliwicach?

Szanse na otrzymanie finansowania z dotacji, czyli jednorazowych środków na podjęcie działalności, są związane głównie z ilością zdobytych punktów, chociaż istotnym czynnikiem jest także dostępność budżetu urzędu oraz liczba osób starających się o dofinansowanie z PUP. Dobrze jest również pamiętać o tym, że wniosek może zostać odrzucony ze względu na błędy formalno-prawne, takich jak nieprawidłowo wypełniony wniosek.

Często także rodzaj planowanej działalności gospodarczej ma znaczący wpływ na szanse na dofinansowanie. Przykładowo, jeżeli w danym regionie istnieje popyt na daną działalność, to prawdopodobnie wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie. Warto więc dobrze przygotować się do ubiegania o dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej, dokładnie przeanalizować przedmiot planowanej działalności gospodarczej i dobrze napisać biznesplan działalności.

Zadzwoń

 • 100 %Skuteczności
 • 1465 +Zapewnionych Dotacji
 • 779 +Zadowolonych Klientów
Jakie są szanse uzyskania dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej z PUP w Gliwicach?

Razem z nasza pomocą...

Rozpocznij swoją przedsiębiorczą podróż

Proces uzyskania dotacji z PUP Gliwice

Głównym wymogiem podczas ubiegania się o dotację z Urzędu Pracy, które jest jednym z rodzajów dotacji z urzędu pracy, jest złożenie kompletnego wniosku o dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Trwanie całego rozpatrywania zazwyczaj wynosi około miesiąca. Dokładnie ocenia się zarówno formalną jak również merytoryczną stronę wniosku, uwzględniając kwalifikacje zawodowe wnioskodawcy oraz jego doświadczenie zawodowe, a także dokładnie analizuje planowaną działalność gospodarczą. Konieczne jest również spełnienie kryteriów określonych w regulaminie dostępnym w danym urzędzie pracy.

Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku o dofinansowanie z PUP, wymagane jest podpisanie umowy z urzędem i ewentualnymi żyrantami. Gwaranci są potrzebni po to aby zabezpieczyć ewentualny zwrot kosztów przyznanej dotacji, jeżeli wnioskodawca nie wywiąże się z postanowień umowy. Dopiero po podpisaniu umowy pomiędzy stronami, środki finansowe mogą być przelane na konto osoby, która złożyła wcześniej wniosek o dotacje z urzędu pracy. Później, zgodnie z datami określonymi w umowie, konieczne jest rozpoczęcie działalności i zakupienie niezbędnych rzeczy ze środków publicznych do planowanej działalności w wyznaczonym terminie.

Proces uzyskania dotacji z PUP w Gliwicach

Powiatowy Urząd Pracy Gliwice

ul. 100, plac Inwalidów Wojennych 12

44-100 Gliwice

Tel: 32 444 23 00

Godziny otwarcia:

 • poniedziałek: 07:30-15:00
 • wtorek: 07:30-15:00
 • środa: 07:30-15:00
 • czwartek: 07:30-15:00
 • piątek: 07:30-15:00

Działamy na terenie całego województwa

Pomagamy z wnioskami w Powiatowych Urzędach Pracy

Zamów rozmowę