Telefon: 537-969-484   E-mail: biuro@agencja365.pl

Dofinansowanie z Urzędu Pracy Jaworzno

Możliwości uzyskania wsparcia finansowego, takie jak dotacje z PUP na podjęcie działalności gospodarczej, są dostępne dla każdego przedsiębiorcy rozpoczynającego działalność, który myśli o rozpoczęciu własnej działalności gospodarczej. Dofinansowania te stanowią efektywny środek w walce z bezrobociem i posiadają wiele korzyści. Jedną z głównych pozytywnych stron jest ich charakter nieodpłatny, co oznacza, że są to bezzwrotne środki. Co więcej, przyszły przedsiębiorca otrzymuje te środki stosunkowo szybko po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku.

Zadzwoń

Dofinansowanie z Urzędu Pracy Jaworzno

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Usługi pisania wniosku o dotacje z PUP Jaworzno

 • Zgodność z kryteriami formalnymi
 • Przed rozpoczęciem przygotowywania wniosku do Urzędu Pracy, dokładnie analizujemy dostępne dokumenty oraz regulamin dofinansowania dla danego urzędu. Zasady oceny oraz struktura wniosku mogą różnić się w zależności od urzędu, ale mamy pewność, że zrealizujemy wszystkie wymagane kryteria.
 • Dostępność i transparentność
 • Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie mailowym lub telefonicznym, jeśli masz jakieś pytania zawsze możesz do nas zadzwonić. Prześlemy Ci dokumentację jaką musisz zanieść do urzędu, aby spełnić wymogi.
 • Indywidualne doradztwo
 • W naszej firmie każdy wniosek jest pisany od podstaw, indywidualnie dostosowany do Twoich potrzeb. Nie stosujemy gotowych szablonów. Każdy wniosek jest tworzony z myślą o konkretnym Kliencie. Chętnie udzielamy też porad dotyczących podejścia do wniosku w celu zwiększenia szans na uzyskanie dotacji.
 • Doświadczenie
 • Nasze wieloletnie ekspertyza gwarantuje wysoką skuteczność działań. Podchodzimy indywidualnie do każdego formularza i funduszy.
 • Czas realizacji
 • Nasz standardowy czas przygotowania wniosku o dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej wynosi do 7 dni jednak jeśli potrzebujesz wniosku szybciej jesteśmy w stanie to zrobić.

Razem z nasza pomocą...

Rozpocznij swoją przedsiębiorczą podróż

Jak możemy Ci pomóc

Jak zdobyć dofinansowanie z Urzędu Pracy w Jaworznie?

 1. Ocena Szansy na otrzymanie dofinansowania Jaworzno

  • Ocena Profilu Przedsiębiorcy
   Zaczynamy od dogłębnego analizy Twojego profilu biznesowego - Twoje doświadczenie, branża, w której działasz, jak i specyfika Twojego biznesu.
  • Ocena Wymagań Rynkowych Jaworzno
   Wziąwszy pod uwagę aktualne tendencje rynkowe oraz potrzeby lokalnej społeczności, oceniamy, w jaki sposób Twój biznes może zaadaptować w te wymagania i jak to przyczyni się na Twoje szanse na uzyskanie dofinansowania.
  • Profesjonalne Doradztwo
   Na podstawie naszej oceny, doradzamy, jak optymalnie zaplanować Twój projekt i plan biznesowy, aby wzmocnić szanse na otrzymanie wsparcia finansowego.
 2. Pomoc w przygotowaniu wymaganych dokumentów do wniosku Jaworzno

  • Spis Niezbędnych Dokumentów
   Dostarczamy listę wszystkich koniecznych dokumentów, w tym szczególnych formularzy, zaświadczeń oraz dokumentacji biznesowej i finansowej.
  • Pomoc w Zgromadzeniu Dokumentacji
   Pomagamy w przygotowaniu jak i sprawdzeniu dokumentów, aby były one adekwatne z standardami urzędu i programu dofinansowania.
  • Doskonalenie Dokumentacji
   Doradzamy, jak optymalnie zaprezentować informacje w dokumentach, w celu zaakcentowania atutów Twojego projektu i zwiększenia Twoich szans na zdobycie dofinansowania.
 3. Kompetentne przygotowanie wniosku oraz biznesplanu do dofinasowania z PUP

  • Indywidualne Przygotowanie Wniosku o Dofinansowanie Jaworzno
   Doradzamy w opracowaniu wniosku, który będzie wyróżniał się pośród innych. Oferujemy pewność, że wniosek będzie zawierał wszystkie kluczowe informacje i był przystosowany do wymogów konkretnej instytucji oferującej dofinansowanie.
  • Profesjonalne Pisanie Biznesplanu Jaworzno
   Wspieramy w opracowaniu biznesplanu, który nie tylko spełni formalne wymogi, ale także realistycznie zaprezentuje plan rozwijania biznesu, badanie rynku, strategię marketingową oraz prognozy finansowe.
  • Konsultacja i Optymalizacja
   Po przygotowaniu wstępnego wniosku i biznesplanu, dokonujemy ich szczegółowej analizy i oferujemy konstruktywną krytykę. Naszym zadaniem jest dopracowanie tych dokumentów do perfekcji, zwiększając szanse na otrzymanie dofinansowania.

Jakie są szanse uzyskania dotacji?

Jakie są szanse uzyskania dofinansowania na rozpoczęcie działalności gospodarczej z PUP w Jaworznie?

Szanse na otrzymanie finansowania z dotacji, czyli jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej, są związane głównie z ilością zdobytych punktów, chociaż istotnym czynnikiem jest również dostępność budżetu urzędu oraz liczba osób, które ubiegają się o dotację z PUP. Warto również pamiętać o tym, że wniosek może zostać odrzucony ze względu na błędy formalno-prawne, takich jak nieprawidłowo wypełniony wniosek.

Często także rodzaj planowanej działalności gospodarczej ma znaczący wpływ na szanse na wsparcie finansowe z PUP. Na przykład, jeżeli w danym regionie istnieje popyt na daną działalność, to bardzo prawdopodobne, że wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie. Warto więc dobrze przygotować się do ubiegania o dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej, szczegółowo przeanalizować przedmiot planowanej działalności i dobrze napisać biznesplan.

Zadzwoń

 • 97 %Skuteczności
 • 2234 +Zapewnionych Dotacji
 • 687 +Szczęśliwych Klientów
Jakie są szanse uzyskania dofinansowania na rozpoczęcie działalności gospodarczej z PUP w Jaworznie?

Razem z nasza pomocą...

Rozpocznij swoją przedsiębiorczą podróż

Proces uzyskania dofinansowania z Urzędu Pracy Jaworzno

Głównym wymogiem podczas starania się o dotację z Urzędu Pracy, które jest jednym z rodzajów dotacji z urzędu pracy, jest złożenie kompletnego wniosku o dotacje na otwarcie działalności gospodarczej. Czas trwania całego procesu zwykle wynosi około miesiąca. Dokładnie ocenia się zarówno formalną jak i merytoryczną stronę wniosku, uwzględniając kwalifikacje zawodowe wnioskodawcy oraz jego doświadczenie zawodowe, a także szczegółowo analizuje planowaną działalność gospodarczą. Konieczne jest również spełnienie kryteriów określonych w regulaminie dostępnym w danym urzędzie pracy.

Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku o dotacje z PUP, wymagane jest podpisanie umowy z urzędem i ewentualnymi poręczycielami. Poręczyciele mają za zadanie zabezpieczyć ewentualny zwrot przyznanej pomocy finansowej, jeżeli wnioskodawca nie wywiąże się z postanowień umowy. Dopiero po podpisaniu umowy pomiędzy stronami, środki finansowe zostają przelane na konto osoby, która złożyła wcześniej wniosek o dotacje z PUP. Następnie, zgodnie z terminami określonymi w umowie, konieczne jest rozpoczęcie działalności gospodarczej i zakupienie niezbędnych rzeczy ze środków publicznych do planowanej działalności w wyznaczonym czasie.

Proces uzyskania dotacji z PUP w Jaworznie

Powiatowy Urząd Pracy Jaworzno

ul. Północna 9B

43-600 Jaworzno

Tel: 32 618 19 00

Godziny otwarcia:

 • poniedziałek: 07:00-15:00
 • wtorek: 07:00-15:00
 • środa: 07:00-15:00
 • czwartek: 07:00-16:00
 • piątek: 07:00-15:00

Działamy na terenie całego województwa

Pomagamy z wnioskami w Powiatowych Urzędach Pracy

Zadzwoń: 537-969-484