Telefon: 537-969-484   E-mail: biuro@agencja365.pl

Dofinansowanie z Urzędu Pracy Cieszyn

Możliwości uzyskania wsparcia finansowego, takie jak dotacje z PUP na podjęcie działalności gospodarczej, są dostępne dla każdego przedsiębiorcy rozpoczynającego działalność, który myśli o rozpoczęciu własnej działalności gospodarczej. Dofinansowania te stanowią efektywny środek w walce z bezrobociem i posiadają wiele zalet. Jedną z głównych plusów jest ich charakter nieodpłatny, co znaczy, że są to bezzwrotne środki. Co więcej, przyszły przedsiębiorca otrzymuje te środki stosunkowo szybko po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku.

Zadzwoń

Dofinansowanie z Urzędu Pracy Cieszyn

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Usługi pisania wniosku o dofinansowanie z urzędu pracy Cieszyn

 • Zgodność z wymaganiami formalnymi
 • Przed rozpoczęciem przygotowywania wniosku do PUP, dokładnie analizujemy dostępne dokumenty oraz regulamin dofinansowania dla danego urzędu. Kryteria oceny oraz struktura wniosku mogą różnić się w zależności od urzędu, ale mamy pewność, że zrealizujemy wszystkie wymagane kryteria.
 • Dostęp i transparentność
 • Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie mailowym lub telefonicznym, jeśli masz jakieś pytania zawsze możesz do nas zadzwonić. Prześlemy Ci dokumenty jakie musisz dostarczyć do urzędu, aby spełnić warunki.
 • Indywidualne konsultacje
 • W naszej firmie każdy wniosek jest pisany od podstaw, indywidualnie dostosowany do Twoich oczekiwań. Nie stosujemy gotowych wzorów. Każdy wniosek jest tworzony z myślą o konkretnym Kliencie. Chętnie udzielamy też porad dotyczących podejścia do wniosku w celu zwiększenia szans na uzyskanie wsparcia finansowego.
 • Doświadczenie
 • Nasze wieloletnie praktyka gwarantuje wysoką skuteczność działań. Podchodzimy indywidualnie do każdego podania i finansowania.
 • Terminy realizacji
 • Nasz standardowy czas przygotowania wniosku o dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej wynosi do 7 dni jednak jeśli potrzebujesz wniosku szybciej jesteśmy w stanie to zrobić.

Razem z nasza pomocą...

Rozpocznij swoją przedsiębiorczą podróż

Sprawdź jak możemy Cię wspomóc

Jak otrzymać dofinansowanie z PUP w Cieszynie?

 1. Ocena Szansy na otrzymanie dofinansowania Cieszyn

  • Ocena Profilu Przedsiębiorcy
   Zaczynamy od dogłębnego analizy Twojego profilu biznesowego - Twoje doświadczenie, branża, w której działasz, oraz specyfika Twojego biznesu.
  • Analiza Wymagań Rynkowych Cieszyn
   Biorąc pod uwagę najnowsze tendencje rynkowe oraz potrzeby lokalnej społeczności, oceniamy, w jaki sposób Twój biznes może wpasować się w te wymagania i jak to przyczyni się na Twoje szanse na uzyskanie dofinansowania.
  • Strategiczne Doradztwo
   Na podstawie naszej weryfikacji, zasugerujemy, jak skutecznie dostosować Twój projekt i plan biznesowy, aby poprawić szanse na uzyskanie wsparcia finansowego.
 2. Pomoc w przygotowaniu wymaganych dokumentów do wniosku Cieszyn

  • Spis Niezbędnych Dokumentów
   Zapewniamy listę wszystkich potrzebnych dokumentów, w tym szczególnych formularzy, zaświadczeń oraz dokumentacji biznesowej i finansowej.
  • Pomoc w Przygotowaniu Dokumentacji
   Asystujemy w sporządzeniu jak i weryfikacji dokumentów, tak aby były one adekwatne z wymaganiami urzędu i programu dofinansowania.
  • Doskonalenie Dokumentacji
   Doradzamy, jak skutecznie zaprezentować informacje w dokumentach, w celu podkreślenia atutów Twojego projektu i wzmocnienia Twoich szans na uzyskanie dofinansowania.
 3. Kompetentne przygotowanie wniosku oraz biznesplanu do dofinasowania z Powiatowego Urzędu Pracy

  • Spersonalizowane Przygotowanie Wniosku o Dofinansowanie Cieszyn
   Asystujemy w opracowaniu wniosku, który będzie wyróżniał się pośród innych. Zapewniamy, że wniosek będzie zawierał wszystkie kluczowe informacje i był przystosowany do wymogów konkretnej instytucji oferującej dofinansowanie.
  • Kompetentne Pisanie Biznesplanu Cieszyn
   Pomagamy w opracowaniu biznesplanu, który nie tylko spełni formalne wymogi, ale także praktycznie opisze plan rozwijania biznesu, ocenę rynku, strategię marketingową oraz prognozy finansowe.
  • Konsultacja i Optymalizacja
   Po sporządzeniu wstępnego wniosku i biznesplanu, dokonujemy ich dogłębnej analizy i oferujemy konstruktywną krytykę. Naszym zadaniem jest dopracowanie tych dokumentów do perfekcji, potęgując szanse na otrzymanie dofinansowania.

Jakie są szanse uzyskania dotacji?

Jakie są szanse uzyskania dofinansowania na rozpoczęcie działalności z Urzędu Pracy w Cieszynie?

Szanse na otrzymanie finansowania z dotacji, czyli jednorazowych środków na podjęcie działalności, są związane głównie z ilością zdobytych punktów, chociaż ważnym czynnikiem jest również dostępność budżetu urzędu oraz liczba osób starających się o dofinansowanie z PUP. Warto również pamiętać o tym, że wniosek może zostać odrzucony z powodu błędów formalno-prawnych, takich jak błędnie wypełniony wniosek.

Często również rodzaj planowanej działalności gospodarczej wpływa na szanse na dofinansowanie. Na przykład, jeżeli w danym regionie istnieje popyt na daną działalność, to bardzo prawdopodobne, że wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie. Warto więc dobrze przygotować się do ubiegania o dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej, szczegółowo przeanalizować przedmiot planowanej działalności i dobrze napisać biznesplan.

Zadzwoń

 • 99 %Skuteczności
 • 2646 +Zapewnionych Dofinansowań
 • 810 +Zadowolonych Klientów
Jakie są szanse uzyskania dofinansowania na rozpoczęcie działalności z Urzędu Pracy w Cieszynie?

Razem z nasza pomocą...

Rozpocznij swoją przedsiębiorczą podróż

Jakie są warunki otrzymania dotacji na otwarcie działalności z PUP w Cieszynie?

Aby ubiegać się o dofinansowanie z Urzędu Pracy, przyszły przedsiębiorca musi spełnić następujące warunki:

 1. Zarejestrowanie w PUP jako osoba bezrobotna.
 2. W okresie ostatnich 12 miesięcy przed złożeniem wniosku, kandydat będący osobą bezrobotną nie odrzucił bez uzasadnionej przyczyny oferty pracy, innej pracy zarobkowej, szkolenia, prac społecznych, stażu, przygotowania zawodowego, wykonywania prac interwencyjnych lub robót publicznych, bądź udziału w działaniach związanych z aktywizacją osób bezrobotnych.
 3. Nie przerwał szkolenia, wykonywania prac społecznie użytecznych, stażu, indywidualnego planu działania, lub udziału w działaniach związanych z programem aktywizacji z własnej winy.
 4. Nie otrzymał bezzwrotnych środków na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub rolniczej z Funduszu Pracy.
 5. Przez okres ostatnich 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o przyznanie dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej, nie prowadził działalności gospodarczej ani nie był wpisany do ewidencji działalności gospodarczej.
 6. Nie był skazany za przestępstwa przeciwko obrotowi gospodarczemu w ostatnich dwóch latach przed dniem złożenia wniosku.
 7. Nie złożył wniosku do innego urzędu.

Dotacje z Urzędu Pracy może być cennym wsparciem dla przyszłych przedsiębiorców. Warto więc przemyśleć ubieganie się o dofinansowanie na rozpoczęcie działalności, aby zwiększyć szanse na sukces w przyszłości.

Jakie są warunki otrzymania dotacji na otwarcie działalności z PUP z Cieszyna?

Powiatowy Urząd Pracy Cieszyn

ul. Plac Wolności 6

43-400 Cieszyn

Tel: 33 851 49 91

Godziny otwarcia:

 • poniedziałek: 08:00-15:00
 • wtorek: 08:00-15:00
 • środa: 08:00-15:00
 • czwartek: 08:00-15:00
 • piątek: 08:00-15:00

Działamy na terenie całego województwa

Pomagamy z wnioskami w Powiatowych Urzędach Pracy

Zamów rozmowę