Telefon: 537-969-484   E-mail: biuro@agencja365.pl

Dofinansowanie z Urzędu Pracy Będzin

Możliwości uzyskania wsparcia finansowego, takie jak dofinansowanie z Urzędu Pracy na podjęcie działalności gospodarczej, są dostępne dla każdego przedsiębiorcy rozpoczynającego działalność, który chce otworzyć własną działalność gospodarczą. Dotacje te stanowią efektywny środek w walce z bezrobociem i posiadają wiele zalet. Jedną z głównych zalet jest ich charakter nieodpłatny, co znaczy, że nie trzeba ich zwracać. Co więcej, przyszły przedsiębiorca otrzymuje te środki stosunkowo szybko po przyznaniu wsparcia.

Zadzwoń

Dofinansowanie z Urzędu Pracy Będzin

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Usługi pisania wniosku o dotacje z urzędu pracy Będzin

 • Zgodność z wymaganiami formalnymi
 • Przed rozpoczęciem przygotowywania wniosku do Urzędu Pracy, szczegółowo analizujemy dostępne dokumenty oraz regulamin dofinansowania dla danego urzędu. Kryteria oceny oraz struktura wniosku mogą różnić się w zależności od urzędu, ale mamy pewność, że spełnimy wszystkie wymagane kryteria.
 • Dostępność i transparentność
 • Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie mailowym lub telefonicznym, jeśli masz jakieś pytania zawsze możesz z nami porozmawiać. Prześlemy Ci dokumentację jaką musisz zanieść do urzędu, aby spełnić wymogi.
 • Indywidualne doradztwo
 • W naszej firmie każdy wniosek jest pisany od podstaw, indywidualnie dostosowany do Twoich oczekiwań. Nie stosujemy gotowych szablonów. Każdy wniosek jest pisany z myślą o konkretnym Kliencie. Chętnie udzielamy też porad dotyczących podejścia do wniosku w celu zwiększenia szans na uzyskanie dotacji.
 • Doświadczenie
 • Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje wysoką skuteczność działań. Podchodzimy indywidualnie do każdego wniosku i funduszy.
 • Terminy realizacji
 • Nasz standardowy okres przygotowania wniosku o dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej wynosi do 7 dni jednak jeśli potrzebujesz wniosku szybciej jesteśmy w stanie to zrobić.

Razem z nasza pomocą...

Rozpocznij swoją przedsiębiorczą podróż

Sprawdź jak możemy Cię wspomóc

Jak uzyskać dofinansowanie z PUP w Będzinie?

 1. Ocena Szansy na uzyskanie dofinansowania Będzin

  • Analiza Profilu Przedsiębiorcy
   Zaczynamy od gruntownego analizy Twojego profilu biznesowego - Twoje doświadczenie, branża, w której działasz, a także specyfika Twojego biznesu.
  • Analiza Wymagań Rynkowych Będzin
   Wziąwszy pod uwagę najnowsze tendencje rynkowe oraz potrzeby lokalnej społeczności, oceniamy, w jaki sposób Twój biznes może wpasować się w te wymagania i jak to przyczyni się na Twoje szanse na uzyskanie dofinansowania.
  • Strategiczne Doradztwo
   Na podstawie naszej analizy, podpowiadamy, jak optymalnie dostosować Twój projekt i plan biznesowy, aby zwiększyć szanse na uzyskanie wsparcia finansowego.
 2. Pomoc w przygotowaniu wymaganych dokumentów do wniosku Będzin

  • Spis Niezbędnych Dokumentów
   Udostępniamy listę wszystkich wymaganych dokumentów, w tym konkretnych formularzy, zaświadczeń oraz dokumentacji biznesowej i finansowej.
  • Pomoc w Przygotowaniu Dokumentacji
   Pomagamy w przygotowaniu jak i weryfikacji dokumentów, aby były one adekwatne z standardami urzędu i programu dofinansowania.
  • Doskonalenie Dokumentacji
   Sugerujemy, jak skutecznie zaprezentować informacje w dokumentach, w celu zaakcentowania atutów Twojego projektu i zwiększenia Twoich szans na otrzymanie dofinansowania.
 3. Profesjonalne przygotowanie wniosku oraz biznesplanu do dofinasowania z PUP

  • Dedykowane Przygotowanie Wniosku o Dofinansowanie Będzin
   Asystujemy w opracowaniu wniosku, który będzie wyróżniał się pośród innych. Zapewniamy, że wniosek będzie zawierał wszystkie kluczowe informacje i był zaplanowany do wymogów konkretnej instytucji oferującej dofinansowanie.
  • Zawodowe Opracowanie Biznesplanu Będzin
   Wspieramy w opracowaniu biznesplanu, który nie tylko zrealizuje formalne wymogi, ale także obiektywnie przedstawi plan ekspansji biznesu, ocenę rynku, strategię marketingową oraz prognozy finansowe.
  • Ocena i Optymalizacja
   Po opracowaniu wstępnego wniosku i biznesplanu, dokonujemy ich gruntownej analizy i udzielamy konstruktywny feedback. Naszym zamiarem jest dopracowanie tych dokumentów do perfekcji, maksymalizując szanse na uzyskanie dofinansowania.

Jakie są szanse uzyskania dotacji?

Jakie są szanse uzyskania dofinansowania na rozpoczęcie działalności gospodarczej z Urzędu Pracy w Będzinie?

Szanse na otrzymanie finansowania z dotacji, czyli jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej, są związane głównie z ilością zdobytych punktów, chociaż istotnym czynnikiem jest także dostępność budżetu urzędu oraz liczba osób, które ubiegają się o dofinansowanie z PUP. Warto również pamiętać o tym, że wniosek może zostać odrzucony ze względu na błędy formalno-prawne, takich jak błędnie wypełniony wniosek.

Często również rodzaj planowanej działalności gospodarczej wpływa na szanse na dofinansowanie. Przykładowo, jeśli w danym regionie istnieje popyt na daną działalność, to bardzo prawdopodobne, że wniosek będzie rozpatrzony pozytywnie. Warto więc dobrze przygotować się do ubiegania o dotacje na otwarcie działalności gospodarczej, szczegółowo przeanalizować przedmiot planowanej działalności i dobrze napisać biznesplan działalności.

Zadzwoń

 • 95 %Skuteczności
 • 1454 +Otrzymanych Dotacji
 • 660 +Szczęśliwych Klientów
Jakie są szanse uzyskania dofinansowania na rozpoczęcie działalności gospodarczej z Urzędu Pracy w Będzinie?

Razem z nasza pomocą...

Rozpocznij swoją przedsiębiorczą podróż

Proces uzyskania dofinansowania z Urzędu Pracy Będzin

Głównym warunkiem podczas ubiegania się o dotację z PUP, które jest jednym z rodzajów dotacji z urzędu pracy, jest złożenie kompletnego wniosku o dotacje na otwarcie działalności gospodarczej. Trwanie całego procesu zazwyczaj wynosi około miesiąca. Dokładnie ocenia się zarówno formalną jak również merytoryczną część wniosku, biorąc pod uwagę wykształcenie zawodowe wnioskodawcy oraz jego praktykę zawodową, a także szczegółowo analizuje planowaną działalność gospodarczą. Ważne jest również spełnienie kryteriów określonych w regulaminie dostępnym w danym urzędzie pracy.

Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku o dofinansowanie z urzędu pracy, wymagane jest podpisanie umowy z urzędem i ewentualnymi poręczycielami. Poręczyciele mają za zadanie zabezpieczyć ewentualny zwrot przyznanej pomocy finansowej, jeżeli wnioskodawca nie spełni postanowień umowy. Dopiero po podpisaniu umowy przez wszystkie strony, środki finansowe zostają przekazane na konto osoby, która złożyła wcześniej wniosek o dofinansowanie z urzędu pracy. Następnie, zgodnie z datami określonymi w umowie, konieczne jest rozpoczęcie działalności gospodarczej i zakupienie niezbędnych rzeczy ze środków publicznych do planowanej działalności w wyznaczonym terminie.

Proces uzyskania dotacji z PUP w Będzinie

Powiatowy Urząd Pracy Będzin

ul. Ignacego Krasickiego 17a

42-500 Będzin

Tel: 32 267 30 03

Godziny otwarcia:

 • poniedziałek: 07:15-15:30
 • wtorek: 07:15-14:30
 • środa: 07:15-14:30
 • czwartek: 07:15-14:30
 • piątek: 07:15-13:30

Działamy na terenie całego województwa

Pomagamy z wnioskami w Powiatowych Urzędach Pracy

Zadzwoń: 537-969-484