Telefon: 537-969-484   E-mail: biuro@agencja365.pl

Dofinansowanie z Urzędu Pracy Lubliniec

Możliwości uzyskania wsparcia finansowego, takie jak dotacje z Urzędu Pracy na podjęcie działalności gospodarczej, są dostępne dla każdego przedsiębiorcy rozpoczynającego działalność, który myśli o rozpoczęciu własnej działalności gospodarczej. Dofinansowania te stanowią efektywny środek w redukcji bezrobocia i posiadają wiele zalet. Jedną z głównych plusów jest ich charakter nieodpłatny, co oznacza, że nie trzeba ich spłacać. Co więcej, przyszły przedsiębiorca otrzymuje te środki stosunkowo szybko po przyznaniu wsparcia.

Zadzwoń

Dofinansowanie z Urzędu Pracy Lubliniec

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Usługi pisania wniosku o dotacje z PUP Lubliniec

 • Zgodność z kryteriami formalnymi
 • Przed rozpoczęciem przygotowywania wniosku do Urzędu Pracy, szczegółowo analizujemy obowiązujące dokumenty oraz regulamin dofinansowania dla danego urzędu. Zasady oceny oraz struktura wniosku mogą różnić się w zależności od urzędu, ale mamy pewność, że zrealizujemy wszystkie wymagane kryteria.
 • Dostępność i transparentność
 • Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie mailowym lub telefonicznym, jeśli masz jakieś wątpliwości zawsze możesz do nas zadzwonić. Prześlemy Ci dokumentację jaką musisz zanieść do urzędu, aby spełnić warunki.
 • Indywidualne konsultacje
 • W naszej firmie każdy wniosek jest pisany od podstaw, indywidualnie dostosowany do Twoich oczekiwań. Nie stosujemy gotowych wzorów. Każdy wniosek jest tworzony z myślą o konkretnym Kliencie. Chętnie udzielamy też porad dotyczących podejścia do wniosku w celu zwiększenia szans na uzyskanie dotacji.
 • Doświadczenie
 • Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje wysoką skuteczność działań. Podchodzimy indywidualnie do każdego wniosku i finansowania.
 • Terminy realizacji
 • Nasz standardowy okres przygotowania wniosku o dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej wynosi do 7 dni jednak jeśli potrzebujesz wniosku szybciej jesteśmy w stanie to zrobić.

Razem z nasza pomocą...

Rozpocznij swoją przedsiębiorczą podróż

Jak możemy Ci pomóc

Jak uzyskać dofinansowanie z PUP w Lublińcu?

 1. Ocena Szansy na otrzymanie dofinansowania Lubliniec

  • Ocena Profilu Przedsiębiorcy
   Zaczynamy od dogłębnego zrozumienia Twojego profilu biznesowego - Twoje doświadczenie, branża, w której działasz, jak i specyfika Twojego biznesu.
  • Analiza Wymagań Rynkowych Lubliniec
   Biorąc pod uwagę obecne tendencje rynkowe oraz potrzeby lokalnej społeczności, oceniamy, w jaki sposób Twój biznes może wpasować się w te wymagania i jak to wpłynie na Twoje szanse na uzyskanie dofinansowania.
  • Profesjonalne Doradztwo
   Na podstawie naszej weryfikacji, zasugerujemy, jak optymalnie dostosować Twój projekt i plan biznesowy, aby poprawić szanse na otrzymanie wsparcia finansowego.
 2. Pomoc w przygotowaniu wymaganych dokumentów do wniosku Lubliniec

  • Lista Niezbędnych Dokumentów
   Zapewniamy listę wszystkich potrzebnych dokumentów, w tym szczególnych formularzy, zaświadczeń oraz dokumentacji biznesowej i finansowej.
  • Doradztwo w Opracowaniu Dokumentacji
   Doradzamy w kompletowaniu oraz sprawdzeniu dokumentów, tak aby były one kompatybilne z wymaganiami urzędu i programu dofinansowania.
  • Doskonalenie Dokumentacji
   Doradzamy, jak optymalnie przedstawić informacje w dokumentach, w celu podkreślenia atutów Twojego projektu i poprawienia Twoich szans na uzyskanie dofinansowania.
 3. Profesjonalne przygotowanie wniosku oraz biznesplanu do dofinasowania z PUP

  • Dedykowane Przygotowanie Wniosku o Dofinansowanie Lubliniec
   Pomagamy w przygotowaniu wniosku, który będzie wyróżniał się pośród innych. Zapewniamy, że wniosek będzie zawierał wszystkie kluczowe informacje i był zaplanowany do wymogów konkretnej instytucji oferującej dofinansowanie.
  • Kompetentne Pisanie Biznesplanu Lubliniec
   Doradzamy w przygotowaniu biznesplanu, który nie tylko zrealizuje formalne wymogi, ale także praktycznie opisze plan rozwoju biznesu, ocenę rynku, strategię marketingową oraz prognozy finansowe.
  • Ocena i Optymalizacja
   Po sporządzeniu wstępnego wniosku i biznesplanu, dokonujemy ich dogłębnej analizy i udzielamy konstruktywną odpowiedź. Naszym zadaniem jest dopracowanie tych dokumentów do perfekcji, potęgując szanse na zdobycie dofinansowania.

Jakie są szanse uzyskania dofinansowania?

Jakie są szanse uzyskania dotacji na rozpoczęcie działalności z PUP w Lublińcu?

Szanse na otrzymanie finansowania z dofinansowania, czyli jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej, wiążą się głównie z ilością zdobytych punktów, chociaż ważnym czynnikiem jest także dostępność budżetu urzędu oraz liczba osób, które ubiegają się o dotację z Urzędu Pracy. Dobrze jest również pamiętać o tym, że wniosek może zostać odrzucony ze względu na błędy formalno-prawne, takich jak błędnie wypełniony wniosek.

Często także rodzaj planowanej działalności gospodarczej wpływa na szanse na dofinansowanie. Na przykład, jeśli w danym regionie istnieje popyt na daną działalność, to bardzo prawdopodobne, że wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie. Warto więc dobrze przygotować się do ubiegania o dofinansowanie na otwarcie działalności gospodarczej, dokładnie przeanalizować przedmiot planowanej działalności i dobrze napisać biznesplan działalności.

Zadzwoń

 • 97 %Skuteczności
 • 2103 +Otrzymanych Dotacji
 • 897 +Szczęśliwych Klientów
Jakie są szanse uzyskania dotacji na rozpoczęcie działalności z PUP w Lublińcu?

Razem z nasza pomocą...

Rozpocznij swoją przedsiębiorczą podróż

Co można sfinansować z dofinansowania PUP w Lublińcu?

Dotacje z PUP stanowią cenne wsparcie dla osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej. Kluczowym krokiem jest wypełnienie wniosku o dotacje z urzędu pracy, a także dokładne zapoznanie się z regulaminem dostępnym w danym biurze pracy, ponieważ to właśnie ten dokument precyzyjnie określa, na co można przeznaczyć środki dotacji.

Przy wsparciu finansowym udzielanym przez PUP, masz możliwość dokonania różnorodnych inwestycji związanych z rozwojem swojej działalności gospodarczej. Dotacje na otwarcie działalności gospodarczej z urzędu pracy jest zwykle kierowane na zakup środków trwałych, narzędzi, urządzeń oraz maszyn. Ponadto, istnieje opcja zakupu towarów handlowych, chociaż tylko za część kwoty dotacji, lub przeprowadzenia remontu lokalu, jeśli regulamin na to zezwala.

Czasem Powiatowe Urzędy Pracy mogą również przyznawać środki na cele związane z marketingiem, co napewno jest potrzebne w przypadku rozpoczęcia działalności gospodarczej. Ale warto pamiętać, że istnieją limity w tym zakresie. Na przykład, konkretny PUP może określić maksymalną kwotę, jaka może być przyznana na stworzenie strony internetowej bądź marketing.

Należy jednak zaznaczyć, że otrzymane dofinansowanie z PUP nie może być wykorzystane na pokrycie bieżących wydatków prowadzenia działalności gospodarczej, w tym kosztów związanych z paliwem, prądem czy składkami ZUS. Ważne jest, aby fundusze na podjęcie działalności były przeznaczone zgodnie z zasadami i przeznaczeniem przyznanej dotacji z PUP.

Powiatowy Urząd Pracy Lubliniec

ul. Jana III Sobieskiego 9

42-700 Lubliniec

Tel: 34 356 24 64

Godziny otwarcia:

 • poniedziałek: 07:00-15:00
 • wtorek: 07:00-15:00
 • środa: 07:00-15:00
 • czwartek: 07:00-15:00
 • piątek: 07:00-15:00

Działamy na terenie całego województwa

Pomagamy z wnioskami w Powiatowych Urzędach Pracy

Zamów rozmowę