Telefon: 537-969-484   E-mail: biuro@agencja365.pl

Dofinansowanie z Urzędu Pracy Zawiercie

Możliwości uzyskania wsparcia finansowego, takie jak dofinansowanie z Urzędu Pracy na podjęcie działalności gospodarczej, są dostępne dla każdego początkującego przedsiębiorcy, który myśli o rozpoczęciu własnej działalności gospodarczej. Dofinansowania te stanowią efektywny środek w redukcji bezrobocia i posiadają wiele korzyści. Jedną z głównych pozytywnych stron jest ich charakter nieodpłatny, co oznacza, że nie trzeba ich zwracać. Co więcej, przyszły przedsiębiorca otrzymuje te środki stosunkowo szybko po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku.

Zadzwoń

Dofinansowanie z Urzędu Pracy Zawiercie

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Usługi pisania wniosku o dofinansowanie z urzędu pracy Zawiercie

 • Zgodność z wymaganiami formalnymi
 • Przed rozpoczęciem przygotowywania wniosku do PUP, dokładnie analizujemy dostępne dokumenty oraz regulamin dotacji dla danego urzędu. Zasady oceny oraz struktura wniosku mogą różnić się w zależności od urzędu, ale mamy pewność, że spełnimy wszystkie wymagane kryteria.
 • Dostęp i transparentność
 • Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie mailowym lub telefonicznym, jeśli masz jakieś wątpliwości zawsze możesz z nami porozmawiać. Prześlemy Ci dokumentację jaką musisz dostarczyć do urzędu, aby spełnić warunki.
 • Indywidualne konsultacje
 • W naszej firmie każdy wniosek jest pisany od podstaw, indywidualnie dostosowany do Twoich potrzeb. Nie stosujemy gotowych szablonów. Każdy wniosek jest tworzony z myślą o konkretnym Kliencie. Chętnie udzielamy też porad dotyczących podejścia do wniosku w celu maksymalizacji szans na uzyskanie dofinansowania.
 • Doświadczenie
 • Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje wysoką skuteczność działań. Podchodzimy indywidualnie do każdego podania i funduszy.
 • Czas realizacji
 • Nasz standardowy czas przygotowania wniosku o dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej wynosi do 7 dni jednak jeśli potrzebujesz wniosku szybciej jesteśmy w stanie to zrobić.

Razem z nasza pomocą...

Rozpocznij swoją przedsiębiorczą podróż

Sprawdź jak możemy Ci pomóc

Jak zdobyć dofinansowanie z Urzędu Pracy w Zawierciu?

 1. Ocena Szansy na otrzymanie dofinansowania Zawiercie

  • Analiza Profilu Przedsiębiorcy
   Zaczynamy od gruntownego analizy Twojego profilu biznesowego - Twoje doświadczenie, branża, w której działasz, jak i specyfika Twojego biznesu.
  • Ocena Wymagań Rynkowych Zawiercie
   Biorąc pod uwagę aktualne tendencje rynkowe oraz potrzeby lokalnej społeczności, analizujemy, w jaki sposób Twój biznes może wpasować się w te wymagania i jak to wpłynie na Twoje szanse na uzyskanie dofinansowania.
  • Strategiczne Doradztwo
   Na podstawie naszej weryfikacji, zasugerujemy, jak optymalnie zaplanować Twój projekt i plan biznesowy, aby poprawić szanse na uzyskanie wsparcia finansowego.
 2. Pomoc w przygotowaniu wymaganych dokumentów do wniosku Zawiercie

  • Lista Niezbędnych Dokumentów
   Dostarczamy listę wszystkich wymaganych dokumentów, w tym szczególnych formularzy, zaświadczeń oraz dokumentacji biznesowej i finansowej.
  • Wsparcie w Opracowaniu Dokumentacji
   Doradzamy w kompletowaniu jak i ocenie dokumentów, zapewniając, że były one zgodne z standardami urzędu i programu dofinansowania.
  • Usprawnienie Dokumentacji
   Sugerujemy, jak optymalnie przedstawić informacje w dokumentach, w celu podkreślenia atutów Twojego projektu i zwiększenia Twoich szans na zdobycie dofinansowania.
 3. Kompetentne sporządzenie wniosku oraz biznesplanu do dofinasowania z PUP

  • Spersonalizowane Przygotowanie Wniosku o Dofinansowanie Zawiercie
   Asystujemy w przygotowaniu wniosku, który będzie wyróżniał się pośród innych. Oferujemy pewność, że wniosek będzie zawierał wszystkie kluczowe informacje i był przystosowany do wymogów konkretnej instytucji oferującej dofinansowanie.
  • Profesjonalne Opracowanie Biznesplanu Zawiercie
   Doradzamy w opracowaniu biznesplanu, który nie tylko zrealizuje formalne wymogi, ale także praktycznie przedstawi plan ekspansji biznesu, ocenę rynku, strategię marketingową oraz prognozy finansowe.
  • Ocena i Optymalizacja
   Po sporządzeniu wstępnego wniosku i biznesplanu, dokonujemy ich dogłębnej analizy i dajemy konstruktywną krytykę. Naszym zamiarem jest dopracowanie tych dokumentów do perfekcji, maksymalizując szanse na uzyskanie dofinansowania.

Jakie są szanse uzyskania dotacji?

Jakie są szanse uzyskania dotacji na rozpoczęcie działalności z Urzędu Pracy w Zawierciu?

Szanse na otrzymanie finansowania z dotacji, czyli jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej, wiążą się głównie z ilością zdobytych punktów, choć ważnym czynnikiem jest również dostępność budżetu urzędu oraz ilość osób, które ubiegają się o dofinansowanie z PUP. Dobrze jest również pamiętać o tym, że wniosek może zostać odrzucony z powodu błędów formalno-prawnych, takich jak błędnie wypełniony wniosek.

Często również rodzaj planowanej działalności gospodarczej wpływa na szanse na dofinansowanie. Przykładowo, jeżeli w danym regionie istnieje popyt na daną działalność, to bardzo prawdopodobne, że wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie. Warto więc dobrze przygotować się do ubiegania o dotacje na otwarcie działalności gospodarczej, szczegółowo przeanalizować przedmiot planowanej działalności gospodarczej i dobrze przygotować biznesplan działalności.

Zadzwoń

 • 97 %Skuteczności
 • 1435 +Zapewnionych Dotacji
 • 707 +Zadowolonych Klientów
Jakie są szanse uzyskania dotacji na rozpoczęcie działalności z Urzędu Pracy w Zawierciu?

Razem z nasza pomocą...

Rozpocznij swoją przedsiębiorczą podróż

Jakie są warunki otrzymania dofinansowania na otwarcie działalności z PUP w Zawierciu?

Aby ubiegać się o dofinansowanie z PUP, przyszły przedsiębiorca musi spełnić następujące kryteria:

 1. Zarejestrowanie w Urzędzie Pracy jako osoba bezrobotna.
 2. W okresie ostatnich 12 miesięcy przed złożeniem wniosku, kandydat będący osobą bezrobotną nie odrzucił bez uzasadnionej przyczyny oferty zatrudnienia, innej pracy zarobkowej, szkolenia, prac społecznych, stażu, przygotowania zawodowego, wykonywania prac interwencyjnych lub robót publicznych, bądź udziału w działaniach związanych z aktywizacją osób bezrobotnych.
 3. Nie przerwał szkolenia, wykonywania prac społecznie użytecznych, stażu, indywidualnego planu działania, lub udziału w działaniach związanych z programem aktywizacji z własnej winy.
 4. Nie otrzymał bezzwrotnych środków na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub rolniczej z Funduszu Pracy.
 5. Przez okres ostatnich 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o przyznanie dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej, nie prowadził działalności gospodarczej ani nie był wpisany do ewidencji działalności gospodarczej.
 6. Nie był skazany za przestępstwa przeciwko obrotowi gospodarczemu w ostatnich dwóch latach przed dniem złożenia wniosku.
 7. Nie złożył wniosku do innej instytucji.

Dotacje z PUP może być dobrym wsparciem dla osób rozpoczynających działalność. Warto więc rozważyć ubieganie się o dofinansowanie na podjęcie działalności, aby zwiększyć szanse na sukces w przyszłości.

Jakie są warunki otrzymania dofinansowania na otwarcie działalności z PUP z Zawiercia?

Powiatowy Urząd Pracy Zawiercie

ul. Parkowa 2

42-400 Zawiercie

Tel: 32 672 11 79

Godziny otwarcia:

 • poniedziałek: 07:00-16:00
 • wtorek: 07:00-15:00
 • środa: 07:00-15:00
 • czwartek: 07:00-15:00
 • piątek: 07:00-14:00

Działamy na terenie całego województwa

Pomagamy z wnioskami w Powiatowych Urzędach Pracy

Zamów rozmowę