Telefon: 537-969-484   E-mail: biuro@agencja365.pl

Dofinansowanie z Urzędu Pracy Sosnowiec

Możliwości uzyskania wsparcia finansowego, takie jak dofinansowanie z PUP na podjęcie działalności gospodarczej, są dostępne dla każdego początkującego przedsiębiorcy, który myśli aby otworzyć własną działalność gospodarczą. Dofinansowania te stanowią efektywny środek w zwalczaniu bezrobocia i posiadają wiele korzyści. Jedną z głównych plusów jest ich charakter nieodpłatny, co oznacza, że nie trzeba ich spłacać. Co więcej, przyszły przedsiębiorca otrzymuje te środki stosunkowo szybko po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku.

Zadzwoń

Dofinansowanie z Urzędu Pracy Sosnowiec

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Usługi pisania wniosku o dotacje z urzędu pracy Sosnowiec

 • Zgodność z kryteriami formalnymi
 • Przed rozpoczęciem przygotowywania wniosku do PUP, dokładnie analizujemy dostępne dokumenty oraz regulamin dotacji dla danego urzędu. Zasady oceny oraz struktura wniosku mogą różnić się w zależności od urzędu, ale mamy pewność, że zrealizujemy wszystkie wymagane kryteria.
 • Dostęp i transparentność
 • Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie mailowym lub telefonicznym, jeśli masz jakieś pytania zawsze możesz z nami porozmawiać. Prześlemy Ci dokumentację jaką musisz dostarczyć do urzędu, aby spełnić warunki.
 • Indywidualne konsultacje
 • W naszej firmie każdy wniosek jest pisany od podstaw, indywidualnie dostosowany do Twoich potrzeb. Nie stosujemy gotowych wzorów. Każdy wniosek jest tworzony z myślą o konkretnym Kliencie. Chętnie udzielamy też porad dotyczących podejścia do wniosku w celu maksymalizacji szans na uzyskanie dofinansowania.
 • Doświadczenie
 • Nasze wieloletnie praktyka gwarantuje wysoką skuteczność działań. Podchodzimy indywidualnie do każdego formularza i dotacji.
 • Czas realizacji
 • Nasz standardowy okres przygotowania wniosku o dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej wynosi do 7 dni jednak jeśli potrzebujesz wniosku szybciej jesteśmy w stanie to zrobić.

Razem z nasza pomocą...

Rozpocznij swoją przedsiębiorczą podróż

Jak możemy Ci pomóc

Jak otrzymać dofinansowanie z Urzędu Pracy w Sosnowcu?

 1. Ocena Szansy na otrzymanie dofinansowania Sosnowiec

  • Ocena Profilu Przedsiębiorcy
   Zaczynamy od dogłębnego analizy Twojego profilu biznesowego - Twoje doświadczenie, branża, w której działasz, a także specyfika Twojego biznesu.
  • Analiza Wymagań Rynkowych Sosnowiec
   Wziąwszy pod uwagę najnowsze tendencje rynkowe oraz potrzeby lokalnej społeczności, oceniamy, w jaki sposób Twój biznes może dostosować w te wymagania i jak to wpłynie na Twoje szanse na otrzymanie dofinansowania na rozpoczęcie działalności gospodarczej w Sosnowcu.
  • Profesjonalne Doradztwo
   Na podstawie naszej oceny, zasugerujemy, jak skutecznie przygotować Twój projekt i plan biznesowy, aby wzmocnić szanse na otrzymanie wsparcia finansowego.
 2. Pomoc w przygotowaniu wymaganych dokumentów do wniosku Sosnowiec

  • Spis Niezbędnych Dokumentów
   Udostępniamy listę wszystkich wymaganych dokumentów, w tym specyficznych formularzy, zaświadczeń oraz dokumentacji biznesowej i finansowej u PUP sosnowiec.
  • Wsparcie w Zgromadzeniu Dokumentacji
   Doradzamy w sporządzeniu oraz sprawdzeniu dokumentów, aby były one zgodne z kryteriami urzędu i programu dofinansowania.
  • Usprawnienie Dokumentacji
   Doradzamy, jak najlepiej zaprezentować informacje w dokumentach, w celu uwypuklenia atutów Twojego projektu i wzmocnienia Twoich szans na uzyskanie dofinansowania.
 3. Profesjonalne przygotowanie wniosku oraz biznesplanu do dofinasowania z Powiatowego Urzędu Pracy

  • Dedykowane Przygotowanie Wniosku o Dofinansowanie Sosnowiec
   Asystujemy w sporządzeniu wniosku, który będzie wyróżniał się pośród innych. Oferujemy pewność, że wniosek będzie zawierał wszystkie kluczowe informacje i był przystosowany do wymogów konkretnej instytucji oferującej dofinansowanie.
  • Kompetentne Opracowanie Biznesplanu Sosnowiec
   Doradzamy w sporządzeniu biznesplanu, który nie tylko spełni formalne wymogi, ale także praktycznie opisze plan ekspansji biznesu, analizę rynku, strategię marketingową oraz prognozy finansowe.
  • Ocena i Optymalizacja
   Po sporządzeniu wstępnego wniosku i biznesplanu, dokonujemy ich gruntownej analizy i oferujemy konstruktywny feedback. Naszym celem jest dopracowanie tych dokumentów do perfekcji, potęgując szanse na zdobycie dofinansowania.

Jakie są szanse uzyskania dotacji?

Jakie są szanse uzyskania dofinansowania na rozpoczęcie działalności z Urzędu Pracy w Sosnowcu?

Szanse na otrzymanie finansowania z dofinansowania, czyli jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej, są związane głównie z ilością zdobytych punktów, chociaż istotnym czynnikiem jest także dostępność budżetu urzędu oraz ilość osób starających się o dotację z PUP. Warto również pamiętać o tym, że wniosek może zostać odrzucony z powodu błędów formalno-prawnych, takich jak nieprawidłowo wypełniony wniosek.

Często także rodzaj planowanej działalności gospodarczej ma znaczący wpływ na szanse na wsparcie finansowe z PUP. Na przykład, jeżeli w danym regionie istnieje popyt na daną działalność, to prawdopodobnie wniosek będzie rozpatrzony pozytywnie. Warto więc dobrze przygotować się do ubiegania o dofinansowanie na otwarcie działalności gospodarczej, dokładnie przeanalizować przedmiot planowanej działalności i dobrze przygotować biznesplan działalności.

Zadzwoń

 • 96 %Skuteczności
 • 3281 +Zapewnionych Dofinansowań
 • 888 +Zadowolonych Klientów
Jakie są szanse uzyskania dofinansowania na rozpoczęcie działalności z Urzędu Pracy w Sosnowcu?

Razem z nasza pomocą...

Rozpocznij swoją przedsiębiorczą podróż

Jakie są warunki otrzymania dotacji na otwarcie działalności z Urzędu Pracy w Sosnowcu?

Aby ubiegać się o dofinansowanie z PUP, przyszły przedsiębiorca musi spełnić następujące warunki:

 1. Zarejestrowanie w PUP jako osoba bezrobotna.
 2. W okresie ostatnich 12 miesięcy przed złożeniem wniosku, kandydat będący osobą bezrobotną nie odrzucił bez uzasadnionej przyczyny oferty pracy, innej pracy zarobkowej, szkolenia, prac społecznych, stażu, przygotowania zawodowego, wykonywania prac interwencyjnych lub robót publicznych, bądź udziału w działaniach związanych z programem aktywizacji.
 3. Nie przerwał szkolenia, wykonywania prac społecznie użytecznych, stażu, indywidualnego planu działania, lub udziału w działaniach związanych z programem aktywizacji z własnej winy.
 4. Nie otrzymał bezzwrotnych środków na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub rolniczej z Funduszu Pracy.
 5. W ciągu ostatnich 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o przyznanie dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej, nie prowadził działalności gospodarczej ani nie był wpisany do ewidencji działalności gospodarczej.
 6. Nie był skazany za przestępstwa przeciwko obrotowi gospodarczemu w ostatnich dwóch latach przed dniem złożenia wniosku.
 7. Nie złożył wniosku do innej instytucji.

Dotacje z PUP może być cennym wsparciem dla przyszłych przedsiębiorców. Warto więc rozważyć ubieganie się o dofinansowanie na rozpoczęcie działalności, aby zwiększyć szanse na sukces w przyszłości.

Jakie są warunki otrzymania dofinansowania na otwarcie działalności z PUP z Sosnowca?

Powiatowy Urząd Pracy Sosnowiec

ul. Rzeźnicza 12

41-200 Sosnowiec

Tel: 32 297 87 00

Godziny otwarcia:

 • poniedziałek: 07:30-15:30
 • wtorek: 07:30-15:30
 • środa: 07:30-15:30
 • czwartek: 07:30-15:30
 • piątek: 07:30-15:30

Działamy na terenie całego województwa

Pomagamy z wnioskami w Powiatowych Urzędach Pracy

Zamów rozmowę