Telefon: 537-969-484   E-mail: biuro@agencja365.pl

Dofinansowanie z Urzędu Pracy Piekary Śląskie

Możliwości uzyskania wsparcia finansowego, takie jak dotacje z Urzędu Pracy na rozpoczęcie działalności gospodarczej, są dostępne dla każdego przedsiębiorcy rozpoczynającego działalność, który chce otworzyć własną działalność gospodarczą. Dotacje te stanowią efektywny środek w zwalczaniu bezrobocia i posiadają wiele zalet. Jedną z głównych pozytywnych stron jest ich charakter nieodpłatny, co znaczy, że nie trzeba ich spłacać. Co więcej, przyszły przedsiębiorca otrzymuje te środki stosunkowo szybko po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku.

Zadzwoń

Dofinansowanie z Urzędu Pracy Piekary Śląskie

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Usługi pisania wniosku o dofinansowanie z urzędu pracy Piekary Śląskie

 • Zgodność z kryteriami formalnymi
 • Przed rozpoczęciem przygotowywania wniosku do PUP, dokładnie analizujemy dostępne dokumenty oraz regulamin dotacji dla danego urzędu. Kryteria oceny oraz struktura wniosku mogą różnić się w zależności od urzędu, ale mamy pewność, że spełnimy wszystkie wymagane kryteria.
 • Dostęp i transparentność
 • Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie mailowym lub telefonicznym, jeśli masz jakieś wątpliwości zawsze możesz do nas zadzwonić. Prześlemy Ci dokumentację jaką musisz dostarczyć do urzędu, aby spełnić warunki.
 • Indywidualne doradztwo
 • W naszej firmie każdy wniosek jest pisany od podstaw, indywidualnie dostosowany do Twoich oczekiwań. Nie stosujemy gotowych szablonów. Każdy wniosek jest pisany z myślą o konkretnym Kliencie. Chętnie udzielamy też porad dotyczących podejścia do wniosku w celu maksymalizacji szans na uzyskanie dotacji.
 • Doświadczenie
 • Nasze wieloletnie praktyka gwarantuje wysoką skuteczność działań. Podchodzimy indywidualnie do każdego wniosku i dotacji.
 • Czas realizacji
 • Nasz standardowy okres przygotowania wniosku o dotacje na otwarcie działalności gospodarczej wynosi do 7 dni jednak jeśli potrzebujesz wniosku szybciej jesteśmy w stanie to zrobić.

Razem z nasza pomocą...

Rozpocznij swoją przedsiębiorczą podróż

Sprawdź jak możemy Ci pomóc

Jak uzyskać dofinansowanie z PUP w Piekary Śląskich?

 1. Ocena Szansy na otrzymanie dofinansowania Piekary Śląskie

  • Analiza Profilu Przedsiębiorcy
   Zaczynamy od dogłębnego zrozumienia Twojego profilu biznesowego - Twoje doświadczenie, branża, w której działasz, jak i specyfika Twojego biznesu.
  • Ocena Wymagań Rynkowych Piekary Śląskie
   Wziąwszy pod uwagę obecne tendencje rynkowe oraz potrzeby lokalnej społeczności, analizujemy, w jaki sposób Twój biznes może zaadaptować w te wymagania i jak to wpłynie na Twoje szanse na otrzymanie dofinansowania.
  • Strategiczne Doradztwo
   Na podstawie naszej analizy, doradzamy, jak skutecznie zaplanować Twój projekt i plan biznesowy, aby poprawić szanse na otrzymanie wsparcia finansowego.
 2. Pomoc w przygotowaniu wymaganych dokumentów do wniosku Piekary Śląskie

  • Lista Niezbędnych Dokumentów
   Dostarczamy listę wszystkich wymaganych dokumentów, w tym szczególnych formularzy, zaświadczeń oraz dokumentacji biznesowej i finansowej.
  • Wsparcie w Zgromadzeniu Dokumentacji
   Asystujemy w przygotowaniu oraz ocenie dokumentów, zapewniając, że były one zgodne z wymaganiami urzędu i programu dofinansowania.
  • Optymalizacja Dokumentacji
   Podpowiadamy, jak najlepiej zaprezentować informacje w dokumentach, w celu zaakcentowania atutów Twojego projektu i poprawienia Twoich szans na zdobycie dofinansowania.
 3. Kompetentne sporządzenie wniosku oraz biznesplanu do dofinasowania z PUP

  • Dedykowane Przygotowanie Wniosku o Dofinansowanie Piekary Śląskie
   Doradzamy w sporządzeniu wniosku, który będzie wyróżniał się pośród innych. Oferujemy pewność, że wniosek będzie zawierał wszystkie kluczowe informacje i był zaplanowany do wymogów konkretnej instytucji oferującej dofinansowanie.
  • Kompetentne Opracowanie Biznesplanu Piekary Śląskie
   Wspieramy w opracowaniu biznesplanu, który nie tylko spełni formalne wymogi, ale także realistycznie przedstawi plan rozwoju biznesu, ocenę rynku, strategię marketingową oraz prognozy finansowe.
  • Ocena i Optymalizacja
   Po przygotowaniu wstępnego wniosku i biznesplanu, dokonujemy ich dogłębnej analizy i udzielamy konstruktywną krytykę. Naszym zadaniem jest dopracowanie tych dokumentów do perfekcji, zwiększając szanse na zdobycie dofinansowania.

Jakie są szanse uzyskania dotacji?

Jakie są szanse uzyskania dofinansowania na rozpoczęcie działalności gospodarczej z PUP w Piekary Śląskich?

Szanse na otrzymanie pieniędzy z dofinansowania, czyli jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej, wiążą się głównie z ilością zdobytych punktów, chociaż istotnym czynnikiem jest także dostępność budżetu urzędu oraz liczba osób starających się o dotację z PUP. Warto również pamiętać o tym, że wniosek może zostać odrzucony z powodu błędów formalno-prawnych, takich jak nieprawidłowo wypełniony wniosek.

Często także rodzaj planowanej działalności gospodarczej wpływa na szanse na wsparcie finansowe z PUP. Na przykład, jeśli w danym regionie istnieje popyt na daną działalność, to prawdopodobnie wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie. Warto więc dobrze przygotować się do ubiegania o dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej, szczegółowo przeanalizować przedmiot planowanej działalności gospodarczej i dobrze przygotować biznesplan działalności.

Zadzwoń

 • 95 %Skuteczności
 • 3770 +Zapewnionych Dofinansowań
 • 687 +Zadowolonych Klientów
Jakie są szanse uzyskania dofinansowania na rozpoczęcie działalności gospodarczej z PUP w Piekary Śląskich?

Razem z nasza pomocą...

Rozpocznij swoją przedsiębiorczą podróż

Proces uzyskania dofinansowania z Urzędu Pracy Piekary Śląskie

Głównym wymogiem podczas starania się o dotację z Urzędu Pracy, które jest jednym z rodzajów dotacji z urzędu pracy, jest złożenie kompletnego wniosku o dotacje na otwarcie działalności gospodarczej. Trwanie całego procesu zwykle wynosi około miesiąca. Dokładnie ocenia się zarówno formalną jak i merytoryczną stronę wniosku, uwzględniając kwalifikacje zawodowe wnioskodawcy oraz jego doświadczenie zawodowe, a także dokładnie analizuje planowaną działalność gospodarczą. Konieczne jest również spełnienie wymogów określonych w regulaminie dostępnym w danym urzędzie pracy.

W przypadku pozytywnego rozpatrzenia wniosku o dotacje z urzędu pracy, wymagane jest podpisanie umowy z urzędem i ewentualnymi poręczycielami. Poręczyciele są potrzebni po to aby zabezpieczyć ewentualny zwrot kosztów przyznanej pomocy finansowej, jeśli wnioskodawca nie spełni warunków umowy. Dopiero po podpisaniu umowy przez wszystkie strony, środki finansowe mogą być przelane na konto osoby, która złożyła wcześniej wniosek o dotacje z urzędu pracy. Później, zgodnie z terminami określonymi w umowie, konieczne jest rozpoczęcie działalności i zakupienie niezbędnych rzeczy ze środków publicznych do planowanej działalności w wyznaczonym terminie.

Proces uzyskania dotacji z PUP w Piekary Śląskich

Powiatowy Urząd Pracy Piekary Śląskie

ul. Księdza Jerzego Popiełuszki 14

41-940 Piekary Śląskie

Tel: 32 288 69 73

Godziny otwarcia:

 • poniedziałek: 07:30-15:30
 • wtorek: 07:30-15:30
 • środa: 07:30-15:30
 • czwartek: 07:30-15:30
 • piątek: 07:30-15:30

Działamy na terenie całego województwa

Pomagamy z wnioskami w Powiatowych Urzędach Pracy

Zadzwoń: 537-969-484