Telefon: 537-969-484   E-mail: biuro@agencja365.pl

Dofinansowanie z Urzędu Pracy Bytom

Możliwości uzyskania wsparcia finansowego, takie jak dotacje z PUP na podjęcie działalności gospodarczej, są dostępne dla każdego początkującego przedsiębiorcy, który chce otworzyć własną działalność gospodarczą. Dofinansowania te stanowią efektywny środek w redukcji bezrobocia i posiadają wiele zalet. Jedną z głównych pozytywnych stron jest ich charakter nieodpłatny, co oznacza, że nie trzeba ich spłacać. Co więcej, przyszły przedsiębiorca otrzymuje te środki stosunkowo szybko po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku.

Zadzwoń

Dofinansowanie z Urzędu Pracy Bytom

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Usługi pisania wniosku o dotacje z urzędu pracy Bytom

 • Zgodność z kryteriami formalnymi
 • Przed rozpoczęciem przygotowywania wniosku do PUP, dokładnie analizujemy dostępne dokumenty oraz regulamin dofinansowania dla danego urzędu. Zasady oceny oraz struktura wniosku mogą różnić się w zależności od urzędu, ale mamy pewność, że zrealizujemy wszystkie wymagane kryteria.
 • Dostępność i transparentność
 • Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie mailowym lub telefonicznym, jeśli masz jakieś wątpliwości zawsze możesz do nas zadzwonić. Prześlemy Ci dokumentację jaką musisz zanieść do urzędu, aby spełnić warunki.
 • Indywidualne konsultacje
 • W naszej firmie każdy wniosek jest pisany od podstaw, indywidualnie dostosowany do Twoich potrzeb. Nie stosujemy gotowych wzorów. Każdy wniosek jest pisany z myślą o konkretnym Kliencie. Chętnie udzielamy też porad dotyczących podejścia do wniosku w celu maksymalizacji szans na uzyskanie wsparcia finansowego.
 • Doświadczenie
 • Nasze wieloletnie ekspertyza gwarantuje wysoką skuteczność działań. Podchodzimy indywidualnie do każdego wniosku i dotacji.
 • Czas realizacji
 • Nasz standardowy czas przygotowania wniosku o dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej wynosi do 7 dni jednak jeśli potrzebujesz wniosku szybciej jesteśmy w stanie to zrobić.

Razem z nasza pomocą...

Rozpocznij swoją przedsiębiorczą podróż

Sprawdź jak możemy Ci pomóc

Jak uzyskać dofinansowanie z Urzędu Pracy w Bytomiu?

 1. Ocena Szansy na otrzymanie dofinansowania Bytom

  • Analiza Profilu Przedsiębiorcy
   Rozpoczynamy od dogłębnego poznania Twojego profilu biznesowego - Twoje doświadczenie, branża, w której działasz, jak i specyfika Twojego biznesu.
  • Ocena Wymagań Rynkowych Bytom
   Wziąwszy pod uwagę obecne tendencje rynkowe oraz potrzeby lokalnej społeczności, weryfikujemy, w jaki sposób Twój biznes może zaadaptować w te wymagania i jak to przyczyni się na Twoje szanse na uzyskanie dofinansowania.
  • Profesjonalne Doradztwo
   Na podstawie naszej weryfikacji, podpowiadamy, jak skutecznie dostosować Twój projekt i plan biznesowy, aby wzmocnić szanse na uzyskanie wsparcia finansowego.
 2. Pomoc w przygotowaniu wymaganych dokumentów do wniosku Bytom

  • Lista Niezbędnych Dokumentów
   Zapewniamy listę wszystkich wymaganych dokumentów, w tym szczególnych formularzy, zaświadczeń oraz dokumentacji biznesowej i finansowej.
  • Doradztwo w Zgromadzeniu Dokumentacji
   Asystujemy w sporządzeniu jak i ocenie dokumentów, tak aby były one kompatybilne z kryteriami urzędu i programu dofinansowania.
  • Usprawnienie Dokumentacji
   Sugerujemy, jak optymalnie zaprezentować informacje w dokumentach, w celu podkreślenia atutów Twojego projektu i poprawienia Twoich szans na zdobycie dofinansowania.
 3. Kompetentne sporządzenie wniosku oraz biznesplanu do dofinasowania z PUP

  • Indywidualne Przygotowanie Wniosku o Dofinansowanie Bytom
   Doradzamy w przygotowaniu wniosku, który będzie wyróżniał się pośród innych. Zapewniamy, że wniosek będzie zawierał wszystkie kluczowe informacje i był zaplanowany do wymogów konkretnej instytucji oferującej dofinansowanie.
  • Profesjonalne Opracowanie Biznesplanu Bytom
   Doradzamy w sporządzeniu biznesplanu, który nie tylko spełni formalne wymogi, ale także praktycznie zaprezentuje plan rozwijania biznesu, badanie rynku, strategię marketingową oraz prognozy finansowe.
  • Ocena i Optymalizacja
   Po sporządzeniu wstępnego wniosku i biznesplanu, dokonujemy ich szczegółowej analizy i udzielamy konstruktywną krytykę. Naszym zamiarem jest dopracowanie tych dokumentów do perfekcji, maksymalizując szanse na zdobycie dofinansowania.

Jakie są szanse uzyskania dotacji?

Jakie są szanse uzyskania dofinansowania na rozpoczęcie działalności z PUP w Bytomiu?

Szanse na otrzymanie pieniędzy z dotacji, czyli jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej, są związane głównie z ilością zdobytych punktów, choć ważnym czynnikiem jest także dostępność budżetu urzędu oraz liczba osób starających się o dotację z Urzędu Pracy. Dobrze jest również pamiętać o tym, że wniosek może zostać odrzucony ze względu na błędy formalno-prawne, takich jak nieprawidłowo wypełniony wniosek.

Często także rodzaj planowanej działalności gospodarczej ma znaczący wpływ na szanse na wsparcie finansowe z PUP. Na przykład, jeżeli w danym regionie istnieje popyt na daną działalność, to prawdopodobnie wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie. Warto więc dobrze przygotować się do ubiegania o dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej, szczegółowo przeanalizować przedmiot planowanej działalności gospodarczej i dobrze napisać biznesplan.

Zadzwoń

 • 98 %Skuteczności
 • 2233 +Otrzymanych Dotacji
 • 661 +Zadowolonych Klientów
Jakie są szanse uzyskania dofinansowania na rozpoczęcie działalności z PUP w Bytomiu?

Razem z nasza pomocą...

Rozpocznij swoją przedsiębiorczą podróż

Co można zakupić za środki z dotacji PUP w Bytomiu?

Dofinansowania z urzędu pracy stanowią cenne wsparcie dla osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej. Kluczowym krokiem jest napisanie wniosku o dotacje z PUP, a także dokładne zapoznanie się z regulaminem dostępnym w danym Powiatowym Urzędzie Pracy, ponieważ to właśnie ten dokument precyzyjnie określa, na co można przeznaczyć środki dotacji.

Przy pomocy finansowej udzielanej przez Urząd Pracy, masz możliwość dokonania różnorodnych inwestycji związanych z rozwojem swojej działalności gospodarczej. Dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej z PUP jest zwykle kierowane na nabycie środków trwałych, narzędzi, urządzeń oraz maszyn. Ponadto, istnieje opcja zakupu towarów handlowych, chociaż tylko za część kwoty dofinansowania, lub przeprowadzenia remontu lokalu, jeśli regulamin na to zezwala.

Czasami Urzędy Pracy mogą również przyznawać fundusze na cele związane z marketingiem, co napewno jest potrzebne w przypadku otwarcia działalności gospodarczej. Ale warto pamiętać, że istnieją limity w tym zakresie. Na przykład, konkretny PUP może określić maksymalną kwotę, jaką można przeznaczyć na stworzenie strony internetowej bądź reklamę.

Należy jednak zaznaczyć, że otrzymane dofinansowanie z urzędu pracy nie może być wykorzystane na pokrycie bieżących wydatków prowadzenia działalności gospodarczej, w tym kosztów związanych z paliwem, prądem czy składkami ZUS. Ważne jest, aby fundusze na rozpoczęcie działalności były przeznaczone zgodnie z regulaminem i przeznaczeniem przyznanej dotacji z urzędu pracy.

Powiatowy Urząd Pracy Bytom

ul. Łagiewnicka 15

41-902 Bytom

Tel: 32 281 70 19

Godziny otwarcia:

 • poniedziałek: 08:00-15:00
 • wtorek: 08:00-14:00
 • środa: 08:00-14:00
 • czwartek: 08:00-14:00
 • piątek: 08:00-14:00

Działamy na terenie całego województwa

Pomagamy z wnioskami w Powiatowych Urzędach Pracy

Zadzwoń: 537-969-484