Telefon: 537-969-484   E-mail: biuro@agencja365.pl

Dofinansowanie z Urzędu Pracy Dąbrowa Górnicza

Możliwości uzyskania wsparcia finansowego, takie jak dotacje z Urzędu Pracy na rozpoczęcie działalności gospodarczej, są dostępne dla każdego przedsiębiorcy rozpoczynającego działalność, który myśli o rozpoczęciu własnej działalności gospodarczej. Dotacje te stanowią efektywny środek w walce z bezrobociem i posiadają wiele zalet. Jedną z głównych zalet jest ich charakter nieodpłatny, co znaczy, że nie trzeba ich spłacać. Co więcej, przyszły przedsiębiorca otrzymuje te środki stosunkowo szybko po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku.

Zadzwoń

Dofinansowanie z Urzędu Pracy Dąbrowa Górnicza

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Usługi pisania wniosku o dotacje z PUP Dąbrowa Górnicza

 • Zgodność z wymaganiami formalnymi
 • Przed rozpoczęciem przygotowywania wniosku do Urzędu Pracy, szczegółowo analizujemy obowiązujące dokumenty oraz regulamin dofinansowania dla danego urzędu. Kryteria oceny oraz struktura wniosku mogą różnić się w zależności od urzędu, ale mamy pewność, że zrealizujemy wszystkie wymagane kryteria.
 • Dostęp i transparentność
 • Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie mailowym lub telefonicznym, jeśli masz jakieś pytania zawsze możesz z nami porozmawiać. Prześlemy Ci dokumentację jaką musisz dostarczyć do urzędu, aby spełnić warunki.
 • Indywidualne konsultacje
 • W naszej firmie każdy wniosek jest pisany od podstaw, indywidualnie dostosowany do Twoich oczekiwań. Nie stosujemy gotowych wzorów. Każdy wniosek jest tworzony z myślą o konkretnym Kliencie. Chętnie udzielamy też porad dotyczących podejścia do wniosku w celu zwiększenia szans na uzyskanie dotacji.
 • Doświadczenie
 • Nasze wieloletnie praktyka gwarantuje wysoką skuteczność działań. Podchodzimy indywidualnie do każdego wniosku i funduszy.
 • Czas realizacji
 • Nasz standardowy okres przygotowania wniosku o dofinansowanie na otwarcie działalności gospodarczej wynosi do 7 dni jednak jeśli potrzebujesz wniosku szybciej jesteśmy w stanie to zrobić.

Razem z nasza pomocą...

Rozpocznij swoją przedsiębiorczą podróż

Sprawdź jak możemy Cię wspomóc

Jak otrzymać dofinansowanie z PUP w Dąbrowie Górniczej?

 1. Ocena Szansy na otrzymanie dofinansowania Dąbrowa Górnicza

  • Ocena Profilu Przedsiębiorcy
   Rozpoczynamy od szczegółowego poznania Twojego profilu biznesowego - Twoje doświadczenie, branża, w której działasz, a także specyfika Twojego biznesu.
  • Ocena Wymagań Rynkowych Dąbrowa Górnicza
   Biorąc pod uwagę najnowsze tendencje rynkowe oraz potrzeby lokalnej społeczności, weryfikujemy, w jaki sposób Twój biznes może wpasować się w te wymagania i jak to wpłynie na Twoje szanse na uzyskanie dofinansowania.
  • Strategiczne Doradztwo
   Na podstawie naszej oceny, doradzamy, jak skutecznie dostosować Twój projekt i plan biznesowy, aby zwiększyć szanse na uzyskanie wsparcia finansowego.
 2. Pomoc w przygotowaniu wymaganych dokumentów do wniosku Dąbrowa Górnicza

  • Lista Niezbędnych Dokumentów
   Udostępniamy listę wszystkich koniecznych dokumentów, w tym szczególnych formularzy, zaświadczeń oraz dokumentacji biznesowej i finansowej.
  • Pomoc w Przygotowaniu Dokumentacji
   Pomagamy w przygotowaniu jak i sprawdzeniu dokumentów, tak aby były one adekwatne z wymaganiami urzędu i programu dofinansowania.
  • Optymalizacja Dokumentacji
   Doradzamy, jak najlepiej zaprezentować informacje w dokumentach, w celu zaakcentowania atutów Twojego projektu i poprawienia Twoich szans na zdobycie dofinansowania.
 3. Kompetentne napisanie wniosku oraz biznesplanu do dofinasowania z PUP

  • Indywidualne Przygotowanie Wniosku o Dofinansowanie Dąbrowa Górnicza
   Doradzamy w opracowaniu wniosku, który będzie wyróżniał się pośród innych. Oferujemy pewność, że wniosek będzie zawierał wszystkie kluczowe informacje i był przystosowany do wymogów konkretnej instytucji oferującej dofinansowanie.
  • Zawodowe Pisanie Biznesplanu Dąbrowa Górnicza
   Wspieramy w sporządzeniu biznesplanu, który nie tylko spełni formalne wymogi, ale także obiektywnie przedstawi plan rozwoju biznesu, analizę rynku, strategię marketingową oraz prognozy finansowe.
  • Ocena i Optymalizacja
   Po opracowaniu wstępnego wniosku i biznesplanu, dokonujemy ich dogłębnej analizy i oferujemy konstruktywną krytykę. Naszym zadaniem jest dopracowanie tych dokumentów do perfekcji, zwiększając szanse na zdobycie dofinansowania.

Jakie są szanse uzyskania dotacji?

Jakie są szanse uzyskania dofinansowania na rozpoczęcie działalności gospodarczej z PUP w Dąbrowie Górniczej?

Szanse na otrzymanie finansowania z dofinansowania, czyli jednorazowych środków na podjęcie działalności, wiążą się głównie z ilością zdobytych punktów, choć ważnym czynnikiem jest także dostępność budżetu urzędu oraz ilość osób, które ubiegają się o dotację z Urzędu Pracy. Warto również pamiętać o tym, że wniosek może zostać odrzucony ze względu na błędy formalno-prawne, takich jak błędnie wypełniony wniosek.

Często także rodzaj planowanej działalności gospodarczej wpływa na szanse na dofinansowanie. Przykładowo, jeżeli w danym regionie istnieje popyt na daną działalność, to bardzo prawdopodobne, że wniosek będzie rozpatrzony pozytywnie. Warto więc dobrze przygotować się do ubiegania o dotacje na otwarcie działalności gospodarczej, szczegółowo przeanalizować przedmiot planowanej działalności gospodarczej i dobrze przygotować biznesplan.

Zadzwoń

 • 98 %Skuteczności
 • 2682 +Zapewnionych Dotacji
 • 767 +Szczęśliwych Klientów
Jakie są szanse uzyskania dofinansowania na rozpoczęcie działalności gospodarczej z PUP w Dąbrowie Górniczej?

Razem z nasza pomocą...

Rozpocznij swoją przedsiębiorczą podróż

Jakie są warunki otrzymania dotacji na otwarcie działalności z Urzędu Pracy w Dąbrowie Górniczej?

Aby ubiegać się o dotacje z PUP, przyszły przedsiębiorca musi spełnić następujące warunki:

 1. Zarejestrowanie w PUP jako osoba bezrobotna.
 2. W okresie ostatnich 12 miesięcy przed złożeniem wniosku, kandydat będący osobą bezrobotną nie odrzucił bez uzasadnionej przyczyny oferty zatrudnienia, innej pracy zarobkowej, szkolenia, prac społecznych, stażu, przygotowania zawodowego, wykonywania prac interwencyjnych lub robót publicznych, bądź udziału w działaniach związanych z aktywizacją osób bezrobotnych.
 3. Nie przerwał szkolenia, wykonywania prac społecznie użytecznych, stażu, indywidualnego planu działania, lub udziału w działaniach związanych z programem aktywizacji z własnej winy.
 4. Nie otrzymał bezzwrotnych środków na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub rolniczej z Funduszu Pracy.
 5. W ciągu ostatnich 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o przyznanie dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej, nie prowadził działalności gospodarczej ani nie był wpisany do ewidencji działalności gospodarczej.
 6. Nie był skazany za przestępstwa przeciwko obrotowi gospodarczemu w ciągu ostatnich 2 lat przed dniem złożenia wniosku.
 7. Nie złożył wniosku do innego urzędu.

Dofinansowanie z Urzędu Pracy może być cennym wsparciem dla osób rozpoczynających działalność. Warto więc przemyśleć ubieganie się o dofinansowanie na rozpoczęcie działalności, aby zwiększyć szanse na sukces w przyszłości.

Jakie są warunki otrzymania dofinansowania na otwarcie działalności z PUP z Dąbrowy Górniczej?

Powiatowy Urząd Pracy Dąbrowa Górnicza

ul. Jana III Sobieskiego 12

41-300 Dąbrowa Górnicza

Tel: 32 262 37 39

Godziny otwarcia:

 • poniedziałek: 07:30-15:30
 • wtorek: 07:30-15:30
 • środa: 07:30-17:00
 • czwartek: 07:30-15:30
 • piątek: 07:30-14:00

Działamy na terenie całego województwa

Pomagamy z wnioskami w Powiatowych Urzędach Pracy

Zadzwoń: 537-969-484