Telefon: 537-969-484   E-mail: biuro@agencja365.pl

Dofinansowanie z Urzędu Pracy Mysłowice

Możliwości uzyskania wsparcia finansowego, takie jak dofinansowanie z PUP na rozpoczęcie działalności gospodarczej, są dostępne dla każdego przedsiębiorcy rozpoczynającego działalność, który myśli o rozpoczęciu własnej działalności gospodarczej. Dofinansowania te stanowią efektywny środek w walce z bezrobociem i posiadają wiele zalet. Jedną z głównych zalet jest ich charakter nieodpłatny, co oznacza, że są to bezzwrotne środki. Co więcej, przyszły przedsiębiorca otrzymuje te środki stosunkowo szybko po przyznaniu wsparcia.

Zadzwoń

Dofinansowanie z Urzędu Pracy Mysłowice

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Usługi pisania wniosku o dotacje z urzędu pracy Mysłowice

 • Zgodność z wymaganiami formalnymi
 • Przed rozpoczęciem przygotowywania wniosku do PUP, dokładnie analizujemy obowiązujące dokumenty oraz regulamin dofinansowania dla danego urzędu. Zasady oceny oraz struktura wniosku mogą różnić się w zależności od urzędu, ale mamy pewność, że spełnimy wszystkie wymagane kryteria.
 • Dostęp i transparentność
 • Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie mailowym lub telefonicznym, jeśli masz jakieś wątpliwości zawsze możesz z nami porozmawiać. Prześlemy Ci dokumenty jakie musisz zanieść do urzędu, aby spełnić wymogi.
 • Indywidualne konsultacje
 • W naszej firmie każdy wniosek jest pisany od podstaw, indywidualnie dostosowany do Twoich potrzeb. Nie stosujemy gotowych szablonów. Każdy wniosek jest tworzony z myślą o konkretnym Kliencie. Chętnie udzielamy też porad dotyczących podejścia do wniosku w celu zwiększenia szans na uzyskanie dofinansowania.
 • Doświadczenie
 • Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje wysoką skuteczność działań. Podchodzimy indywidualnie do każdego wniosku i funduszy.
 • Czas realizacji
 • Nasz standardowy okres przygotowania wniosku o dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej wynosi do 7 dni jednak jeśli potrzebujesz wniosku szybciej jesteśmy w stanie to zrobić.

Razem z nasza pomocą...

Rozpocznij swoją przedsiębiorczą podróż

Jak możemy Cię wspomóc

Jak uzyskać dofinansowanie z Urzędu Pracy w Mysłowicach?

 1. Ocena Szansy na uzyskanie dofinansowania Mysłowice

  • Analiza Profilu Przedsiębiorcy
   Zaczynamy od szczegółowego analizy Twojego profilu biznesowego - Twoje doświadczenie, branża, w której działasz, oraz specyfika Twojego biznesu.
  • Analiza Wymagań Rynkowych Mysłowice
   Biorąc pod uwagę najnowsze tendencje rynkowe oraz potrzeby lokalnej społeczności, oceniamy, w jaki sposób Twój biznes może dostosować w te wymagania i jak to wpłynie na Twoje szanse na uzyskanie dofinansowania.
  • Strategiczne Doradztwo
   Na podstawie naszej oceny, podpowiadamy, jak skutecznie zaplanować Twój projekt i plan biznesowy, aby poprawić szanse na uzyskanie wsparcia finansowego.
 2. Pomoc w przygotowaniu wymaganych dokumentów do wniosku Mysłowice

  • Spis Niezbędnych Dokumentów
   Udostępniamy listę wszystkich koniecznych dokumentów, w tym szczególnych formularzy, zaświadczeń oraz dokumentacji biznesowej i finansowej.
  • Pomoc w Przygotowaniu Dokumentacji
   Pomagamy w kompletowaniu jak i ocenie dokumentów, tak aby były one adekwatne z standardami urzędu i programu dofinansowania.
  • Usprawnienie Dokumentacji
   Doradzamy, jak skutecznie przedstawić informacje w dokumentach, w celu uwypuklenia atutów Twojego projektu i zwiększenia Twoich szans na uzyskanie dofinansowania.
 3. Profesjonalne sporządzenie wniosku oraz biznesplanu do dofinasowania z PUP

  • Indywidualne Przygotowanie Wniosku o Dofinansowanie Mysłowice
   Pomagamy w opracowaniu wniosku, który będzie wyróżniał się pośród innych. Zapewniamy, że wniosek będzie zawierał wszystkie kluczowe informacje i był zaplanowany do wymogów konkretnej instytucji oferującej dofinansowanie.
  • Zawodowe Opracowanie Biznesplanu Mysłowice
   Doradzamy w sporządzeniu biznesplanu, który nie tylko spełni formalne wymogi, ale także obiektywnie zaprezentuje plan rozwijania biznesu, badanie rynku, strategię marketingową oraz prognozy finansowe.
  • Ocena i Optymalizacja
   Po przygotowaniu wstępnego wniosku i biznesplanu, dokonujemy ich gruntownej analizy i oferujemy konstruktywny feedback. Naszym zadaniem jest dopracowanie tych dokumentów do perfekcji, potęgując szanse na uzyskanie dofinansowania.

Jakie są szanse uzyskania dofinansowania?

Jakie są szanse uzyskania dotacji na rozpoczęcie działalności z PUP w Mysłowicach?

Szanse na otrzymanie pieniędzy z dofinansowania, czyli jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej, są związane głównie z ilością zdobytych punktów, chociaż istotnym czynnikiem jest również dostępność budżetu urzędu oraz liczba osób, które ubiegają się o dotację z PUP. Dobrze jest również pamiętać o tym, że wniosek może zostać odrzucony ze względu na błędy formalno-prawne, takich jak błędnie wypełniony wniosek.

Często również rodzaj planowanej działalności gospodarczej wpływa na szanse na dofinansowanie. Na przykład, jeśli w danym regionie istnieje popyt na daną działalność, to bardzo prawdopodobne, że wniosek będzie rozpatrzony pozytywnie. Warto więc dobrze przygotować się do ubiegania o dotacje na otwarcie działalności gospodarczej, dokładnie przeanalizować przedmiot planowanej działalności i dobrze przygotować biznesplan działalności.

Zadzwoń

 • 98 %Skuteczności
 • 3950 +Otrzymanych Dofinansowań
 • 687 +Szczęśliwych Klientów
Jakie są szanse uzyskania dotacji na rozpoczęcie działalności z PUP w Mysłowicach?

Razem z nasza pomocą...

Rozpocznij swoją przedsiębiorczą podróż

Jakie są warunki otrzymania dofinansowania na otwarcie działalności z Urzędu Pracy w Mysłowicach?

Aby ubiegać się o dotacje z PUP, przyszły przedsiębiorca musi spełnić następujące kryteria:

 1. Zarejestrowanie w Urzędzie Pracy jako osoba bezrobotna.
 2. W okresie ostatnich 12 miesięcy przed złożeniem wniosku, kandydat będący osobą bezrobotną nie odrzucił bez uzasadnionej przyczyny oferty pracy, innej pracy zarobkowej, szkolenia, prac społecznych, stażu, przygotowania zawodowego, wykonywania prac interwencyjnych lub robót publicznych, bądź udziału w działaniach związanych z programem aktywizacji.
 3. Nie przerwał szkolenia, wykonywania prac społecznie użytecznych, stażu, indywidualnego planu działania, lub udziału w działaniach związanych z programem aktywizacji z własnej winy.
 4. Nie otrzymał bezzwrotnych środków na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub rolniczej z Funduszu Pracy.
 5. Przez okres ostatnich 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o przyznanie dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej, nie prowadził działalności gospodarczej ani nie był wpisany do ewidencji działalności gospodarczej.
 6. Nie był skazany za przestępstwa przeciwko obrotowi gospodarczemu w ciągu ostatnich 2 lat przed dniem złożenia wniosku.
 7. Nie złożył wniosku do innego urzędu.

Dofinansowanie z PUP może być dobrym wsparciem dla osób rozpoczynających działalność. Warto więc przemyśleć ubieganie się o dotacje na podjęcie działalności, aby zwiększyć szanse na sukces w przyszłości.

Jakie są warunki otrzymania dofinansowania na otwarcie działalności z PUP z Mysłowic?

Powiatowy Urząd Pracy Mysłowice

ul. Mikołowska 4A

41-400 Mysłowice

Tel: 32 223 27 21

Godziny otwarcia:

 • poniedziałek: 08:00-14:30
 • wtorek: 08:00-14:30
 • środa: 08:00-14:30
 • czwartek: 08:00-14:30
 • piątek: 08:00-14:30

Działamy na terenie całego województwa

Pomagamy z wnioskami w Powiatowych Urzędach Pracy

Zadzwoń: 537-969-484