Telefon: 537-969-484   E-mail: biuro@agencja365.pl

Dofinansowanie z Urzędu Pracy Ruda Śląska

Możliwości uzyskania wsparcia finansowego, takie jak dofinansowanie z PUP na rozpoczęcie działalności gospodarczej, są dostępne dla każdego początkującego przedsiębiorcy, który chce otworzyć własną działalność gospodarczą. Dotacje te stanowią efektywny środek w zwalczaniu bezrobocia i posiadają wiele korzyści. Jedną z głównych pozytywnych stron jest ich charakter nieodpłatny, co oznacza, że są to bezzwrotne środki. Co więcej, przyszły przedsiębiorca otrzymuje te środki stosunkowo szybko po przyznaniu wsparcia.

Zadzwoń

Dofinansowanie z Urzędu Pracy Ruda Śląska

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Usługi pisania wniosku o dofinansowanie z urzędu pracy Ruda Śląska

 • Zgodność z wymaganiami formalnymi
 • Przed rozpoczęciem przygotowywania wniosku do Urzędu Pracy, dokładnie analizujemy obowiązujące dokumenty oraz regulamin dotacji dla danego urzędu. Zasady oceny oraz struktura wniosku mogą różnić się w zależności od urzędu, ale mamy pewność, że spełnimy wszystkie wymagane kryteria.
 • Dostępność i transparentność
 • Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie mailowym lub telefonicznym, jeśli masz jakieś wątpliwości zawsze możesz do nas zadzwonić. Prześlemy Ci dokumenty jakie musisz dostarczyć do urzędu, aby spełnić warunki.
 • Indywidualne doradztwo
 • W naszej firmie każdy wniosek jest pisany od podstaw, indywidualnie dostosowany do Twoich potrzeb. Nie stosujemy gotowych szablonów. Każdy wniosek jest pisany z myślą o konkretnym Kliencie. Chętnie udzielamy też porad dotyczących podejścia do wniosku w celu maksymalizacji szans na uzyskanie dotacji.
 • Doświadczenie
 • Nasze wieloletnie ekspertyza gwarantuje wysoką skuteczność działań. Podchodzimy indywidualnie do każdego formularza i finansowania.
 • Terminy realizacji
 • Nasz standardowy czas przygotowania wniosku o dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej wynosi do 7 dni jednak jeśli potrzebujesz wniosku szybciej jesteśmy w stanie to zrobić.

Razem z nasza pomocą...

Rozpocznij swoją przedsiębiorczą podróż

Sprawdź jak możemy Cię wspomóc

Jak uzyskać dofinansowanie z PUP w Rudzie Śląskiej?

 1. Ocena Szansy na otrzymanie dofinansowania Ruda Śląska

  • Analiza Profilu Przedsiębiorcy
   Zaczynamy od gruntownego analizy Twojego profilu biznesowego - Twoje doświadczenie, branża, w której działasz, oraz specyfika Twojego biznesu.
  • Ocena Wymagań Rynkowych Ruda Śląska
   Biorąc pod uwagę aktualne tendencje rynkowe oraz potrzeby lokalnej społeczności, analizujemy, w jaki sposób Twój biznes może zaadaptować w te wymagania i jak to przyczyni się na Twoje szanse na otrzymanie dofinansowania.
  • Strategiczne Doradztwo
   Na podstawie naszej weryfikacji, podpowiadamy, jak najlepiej dostosować Twój projekt i plan biznesowy, aby poprawić szanse na otrzymanie wsparcia finansowego.
 2. Pomoc w przygotowaniu wymaganych dokumentów do wniosku Ruda Śląska

  • Lista Niezbędnych Dokumentów
   Udostępniamy listę wszystkich wymaganych dokumentów, w tym konkretnych formularzy, zaświadczeń oraz dokumentacji biznesowej i finansowej.
  • Doradztwo w Opracowaniu Dokumentacji
   Doradzamy w sporządzeniu jak i weryfikacji dokumentów, zapewniając, że były one adekwatne z wymaganiami urzędu i programu dofinansowania.
  • Doskonalenie Dokumentacji
   Podpowiadamy, jak najlepiej przedstawić informacje w dokumentach, w celu podkreślenia atutów Twojego projektu i wzmocnienia Twoich szans na uzyskanie dofinansowania.
 3. Profesjonalne sporządzenie wniosku oraz biznesplanu do dofinasowania z PUP

  • Spersonalizowane Przygotowanie Wniosku o Dofinansowanie Ruda Śląska
   Doradzamy w sporządzeniu wniosku, który będzie wyróżniał się pośród innych. Gwarantujemy, że wniosek będzie zawierał wszystkie kluczowe informacje i był dostosowany do wymogów konkretnej instytucji oferującej dofinansowanie.
  • Zawodowe Pisanie Biznesplanu Ruda Śląska
   Pomagamy w przygotowaniu biznesplanu, który nie tylko spełni formalne wymogi, ale także praktycznie przedstawi plan rozwijania biznesu, badanie rynku, strategię marketingową oraz prognozy finansowe.
  • Feedback i Optymalizacja
   Po sporządzeniu wstępnego wniosku i biznesplanu, dokonujemy ich szczegółowej analizy i dajemy konstruktywną odpowiedź. Naszym celem jest dopracowanie tych dokumentów do perfekcji, zwiększając szanse na uzyskanie dofinansowania.

Jakie są szanse uzyskania dofinansowania?

Jakie są szanse uzyskania dofinansowania na rozpoczęcie działalności gospodarczej z Urzędu Pracy w Rudzie Śląskiej?

Szanse na otrzymanie pieniędzy z dofinansowania, czyli jednorazowych środków na podjęcie działalności, są związane głównie z ilością zdobytych punktów, choć ważnym czynnikiem jest również dostępność budżetu urzędu oraz liczba osób, które ubiegają się o dofinansowanie z Urzędu Pracy. Warto również pamiętać o tym, że wniosek może zostać odrzucony z powodu błędów formalno-prawnych, takich jak nieprawidłowo wypełniony wniosek.

Często również rodzaj planowanej działalności gospodarczej ma znaczący wpływ na szanse na dofinansowanie. Przykładowo, jeżeli w danym regionie istnieje popyt na daną działalność, to prawdopodobnie wniosek będzie rozpatrzony pozytywnie. Warto więc dobrze przygotować się do ubiegania o dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej, szczegółowo przeanalizować przedmiot planowanej działalności i dobrze przygotować biznesplan.

Zadzwoń

 • 96 %Skuteczności
 • 3162 +Zapewnionych Dofinansowań
 • 743 +Zadowolonych Klientów
Jakie są szanse uzyskania dofinansowania na rozpoczęcie działalności gospodarczej z Urzędu Pracy w Rudzie Śląskiej?

Razem z nasza pomocą...

Rozpocznij swoją przedsiębiorczą podróż

Proces uzyskania dotacji z Urzędu Pracy Ruda Śląska

Głównym wymogiem podczas starania się o dofinansowanie z Urzędu Pracy, które jest jednym z rodzajów dotacji z urzędu pracy, jest złożenie kompletnego wniosku o dotacje na otwarcie działalności gospodarczej. Czas trwania całego rozpatrywania zazwyczaj wynosi około miesiąca. Dokładnie ocenia się zarówno formalną jak i merytoryczną część wniosku, biorąc pod uwagę kwalifikacje zawodowe wnioskodawcy oraz jego doświadczenie zawodowe, a także szczegółowo analizuje planowaną działalność . Ważne jest również spełnienie kryteriów określonych w regulaminie dostępnym w danym urzędzie pracy.

W przypadku pozytywnego rozpatrzenia wniosku o dofinansowanie z PUP, wymagane jest podpisanie umowy z urzędem i ewentualnymi poręczycielami. Poręczyciele mają za zadanie zabezpieczyć ewentualny zwrot przyznanej dotacji, jeśli wnioskodawca nie wywiąże się z postanowień umowy. Dopiero po podpisaniu umowy pomiędzy stronami, środki finansowe zostają przekazane na konto osoby, która złożyła wcześniej wniosek o dofinansowanie z PUP. Następnie, zgodnie z datami określonymi w umowie, konieczne jest rozpoczęcie działalności i zakupienie niezbędnych rzeczy ze środków publicznych do planowanej działalności w wyznaczonym czasie.

Proces uzyskania dofinansowania z Urzędu Pracy w Rudzie Śląskiej

Powiatowy Urząd Pracy Ruda Śląska

ul. Ballestremów 16

41-700 Ruda Śląska

Tel: 32 771 59 00

Godziny otwarcia:

 • poniedziałek: 07:45-14:00
 • wtorek: 07:45-14:00
 • środa: 07:45-14:00
 • czwartek: 07:45-16:00
 • piątek: 07:45-13:00

Działamy na terenie całego województwa

Pomagamy z wnioskami w Powiatowych Urzędach Pracy

Zamów rozmowę