Polska Agencja Wsparcia Biznesu

Travolta

Re: Polska Agencja Wsparcia Biznesu

Postautor: Travolta » 06 cze 2016, 17:31

Wydaje mi się, to info zwłaszcza dla początkujących przedsiębiorców i tych, którzy z dotacjami z Unii nie mieli jeszcze za wiele do czynienia, aby przed rozpoczęciem współpracy z nimi i w ogóle przed ubieganiem się o środki unijne przejrzeć sobie ich stronę internetową. Tam zamieszczają co chwilę różne ciekawe informacje o środkach na dany program, albo typ inwestycji. Może dzięki tej stronie PAWB i dzięki informacjom coś ciekawego przyjdzie Wam do głowy i rozpoczniecie z nimi współpracę nie "na sucho", ale już z konkretem. Ale to tylko moja sugestia. :)
dron

Postautor: dron » 10 paź 2017, 15:54

POLECAM! Polska Agencja Wsparcia Biznesu załatwiła mi pieniądze na start działalności.
Wiktor456

Postautor: Wiktor456 » 22 lut 2018, 21:53

Dla mnie Polska Agencja Wsparcia Biznesu robiła jakiś czas temu wniosek do konkursu gminnego i pozyskałam pieniądze. Także warto spróbować. Tylko z doświadczenia powiem Ci że musisz współpracować, bo to Ty najlepiej znasz swoją działalność. PAWB może Ci zająć się dobrze stroną formalną ale pomysłu za Ciebie nie wymyślą.

Wróć do „Firmy Doradcze i Pośrednicze”