Generalna Izba Doradztwa Europejskiego

Adam_fan

Generalna Izba Doradztwa Europejskiego

Postautor: Adam_fan » 11 sie 2015, 9:38

GIDE- Czy ktoś słyszał o tej firmie? Zamierzam powierzyć im załatwienie środków dla mojej firmy.
Roma654

Re: Generalna Izba Doradztwa Europejskiego

Postautor: Roma654 » 11 sie 2015, 9:42

Adam_fan pisze:GIDE- Czy ktoś słyszał o tej firmie? Zamierzam powierzyć im załatwienie środków dla mojej firmy.

Polecam. Poproś tylko żeby wniosek Ci pisała Pani Monika. Na prawdę ma świetną skuteczność. U mnie jedyne co było początkowo niepokojące to czas oczekiwania na konkurs (prawie 7 miesięcy). Ale najważniejsze, że dostałam kasę. Bez tego bym leżała.

Generalna Izba Doradztwa Europejskiego zdecydowanie do polecenia.
eney2

Postautor: eney2 » 12 sie 2015, 11:33

Rozpoczynam właśnie współpracę z GIDE. Przekonały mnie głównie komentarze w sieci z innego forum:

http://dotacje-europejskie.pl/generalna ... o-t67.html

spoko to wygląda, ja na 100 % dam znać jak było u mnie. Póki co mogę powiedzieć, że obsługa bardzo sympatyczna.
eney2

Postautor: eney2 » 12 sie 2015, 11:34

Acha o Generalnej Izbie Doradztwa Europejskiego można poczytać na ich stronie, zwłaszcza odpowiedzi na FAQ są istotne z punktu widzenia klienta:

http://generalnaizba.eu/
Adam_fan

Postautor: Adam_fan » 12 sie 2015, 11:36

Dzięki za odpowiedzi. Dziś rozmawiałem z panią Anią z GIDE, model współpracy wygląda uczciwie. Działamy!
eney2

Postautor: eney2 » 18 wrz 2015, 17:06

Już wiem, z czym to się je. Po nawiązaniu współpracy wysyłają kuriera ze wszystkimi materiałami. Trzeba je dokładnie przeczytać, żeby byków nie narobić, odesłać do ich biura Analiz. Generalna Izba Doradztwa Europejskiego wykonała mi na ich podstawie fajną, przydatną analizę. Miałem kilka pytań do nich, bo w końcu nie jestem biegły w temacie, ale da się z nimi pogadać.
Travolta

Postautor: Travolta » 11 sty 2016, 17:31

Słyszałem o tym projekcie GIDE czy też Generalna Izba Doradztwa Europejskiego z Warszawy. Są dosyć mocni, robią analizy i piszą wnioski. Moja kuzynka z Radzymina korzystała z ich usług i nawet zaprzyjaźniła się z panią Moniką od wniosków. Rzetelna babka.
eney2

Postautor: eney2 » 24 mar 2016, 0:39

Tak, potwierdzam, jest tam u nich pani Monika - chyba dłuższy czas już pracuje, bo zna się na robocie. A ta Twoja kuzynka to coś dzięki Generalnej Izbie Doradztwa Europejskiego uzyskała? Mam kilka pytań dotyczących późniejszego rozliczenia środków i przydałby się ktoś na czasie. W końcu co dwie głowy to nie jedna. :)

Wróć do „Firmy Doradcze i Pośrednicze”